Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyerekek az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekek az esküvőn?

Figyelt kérdés
Neked mi a véleményed róla? Kicsi gyerekekre gondolok, 0-6 eves korig. Zavaró vagy sem a rohangálás, sírás a szertartáson és a lagzin? Vendégként máshogy állsz hozzá, mint menyasszonyként/vőlegényként?

2014. máj. 29. 07:30
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
56%
Család része a gyerek így szerintem esküvőn is helyük van. Persze nem pár hónapos gyerekre gondoltam aki csak sírni tud de egy 4-5 éves gyerek már simán mehet szerintem.
2014. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nem a mehet, nem mehet a kérdés, hanem neked mi a véleményed, téged személy szerint zavar e, ha rohangálnak, esetleg sírnak és van e különbség, ha vendég vagy, vagy a te esküvőd.
2014. máj. 29. 09:40
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én értem a kérdésedet és a problémát is. Az vesse rád az első követ, aki nem akart volna kihajítani egy-egy gyereket a villamosablakon, mert üvöltött, rohangált, vagy ilyesmi.


De! Ez a szülők hibája, és szerintem valahol a házaspáré is. Én az esküvőmre csak intelligens embereket hívnék meg (szerencsére csak ilyenek vannak a családban+baráti körben), akik tudják kezelni, ha a gyerekük sír. Pl. az első nyíknál azonnal rohannak ki vele a teremből.


Szerintem a házaspár simán megkérheti a vendégeket, hogy nálunk ez az elvárás, így illik, kéretik betartani. :)


Nem értem, miért támadnak téged, olyan frusztráltak az emberek, főleg, akiknek gyerekük van. A lotus nevű válaszolóval ne törődj, mindenkit olt mindig.:))

2014. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
lotus, nyugodtan be fejezheted a kommentelést, írkálj inkább a saját kitalált kérdésedhez.
2014. máj. 29. 09:50
 25/40 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kitiltani a gyerekeket. Mint írtam, csak a szűk család lesz jelen: nálunk a legfiatalabb gyerek 10 éves. Ha volna kisebb, az is jöhetne, mivel csak és kizárólag a család lesz jelen, így mókás lenne, ha mondjuk kitiltanám mondjuk a testvérem gyerekét. De megértem azt is, aki így tesz.
2014. máj. 29. 09:53
 26/40 anonim ***** válasza:
22%

Szertartás alatt valóban zavaró lehet a sírás, visítozás.

De ilyenkor az egyik szülő ki szokott menni a gyerekkel, hogyne zavarják a szertartást.

Hogy lagziban mit tudnak megzavarni, azt nem nagyon értem? :S Egy lagzi eleve hangos, pörgős. Nem is lehet hallani, ha egy gyerek kicsit hangosabb, mivel a felnőttek a leghangosabbak. :) És miért baj, ha futkározik? A felnőttek is össze-vissza mászkálnak, táncolnak, hülyéskednek, szórakoznak.

Nyilván csecsemőt én sem vinnék, és ha más hozna azt sem nagyon értemén, mert szegénykének biztosan kellemesebb lenne otthon valakivel. De kb. 2 éves kortól már simán lehet vinni. Persze nem éjjelig.

2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
9%
Engem a gyerekek inkább örömmel töltenek el, na de a HISZTIS MENYASSZONYOKTÓL kiráz a hideg!
2014. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Engem meg az agyatlan kommentelőktől ráz a hideg, akik képtelenek az értő olvasásra, ám a bunkó stílusuk verhetetlen.
2014. máj. 29. 11:37
 29/40 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk 60 főből 10 volt gyerek. Ez főleg a családból, sógorom 2 gyereke (akkor 2 éves kislány, és 3 éves kisfiú), 2 testvérem (6-8 évesek), illetve még 6 5-10 év közötti. Összességében semmi gond nem volt velük, sőt, a 2 éves gyűrűhordó kislányért mindenki odavolt :) A szertartáson minden gyerek tátott szájjal figyelt, eszükbe sem volt visítozni :) Az egyetlen probléma sógorom 3 éves fiával volt, aki megkaparintotta anyósom fényképezőgépét, hogy ő akkor most fotóst játszik, és mindig beállt a fotósunk elé vakuzgatni meg minden, így fél órát csúszott a közös képek fotózása (szerencsére a kreatívokat már letudtuk a szertartás előtt, amíg még nem voltak vendégek). Na, őt szívesen kiutasítottam volna a francba, de a családhoz is lett volna pár keresetlen szavam, hogy sem anyósomnak (aki elalélt a gyönyörűségtől, sajnos ő a kedvenc unokája), sem a szüleinek nem volt annyi esze, hogy kicsit elterelje a figyelmét, vagy elvigye onnan... Ebből is látszik, hogy a szülők hozzáállásán múlik, hogy a gyerekek ne okozzanak bajt. Szerintem a gyerekeknek ott a helye az esküvőn, csak a szüleik figyeljenek rájuk, és ne hagyják, hogy zavarják a szertartást/fényképezést stb.
2014. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
84%

Vendégként és házasulandóként is ugyanúgy álltam hozzá: neeee.


Közeli család gyermekei jöhetnek (tehát maximum testvérek, unokatestvéreké), több kizárt. A kisgyerekes esküvőknek rengeteg hátránya van: a szülők korán hazamennek, és amíg ott vannak sem tudnak felhőtlenül szórakozni, a gyerekek hangosak, rosszalkodnak (nem mind, de némelyik mindig), bizonyos szülők nem szólnak rájuk, estére már nyűgösek, plusz ha gyerekekkel számolunk külön játszósarok, felügyelet kell. Arról nem is beszélve, hogy vannak, akiknek van képük egész kicsit babákat hozni a szertartásra, és ott szoptatni, stb.-..

2014. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!