Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tovább? Én akarok/akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Én akarok/akartam esküvőt, párom nem!

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, tegnap beszélgettünk, erről a témáról. Én szeretnék( szerettem volna) esküvőt, ő tegnap mondta el konkrétan, hogy nem. Felvetődött, hogy szakítsunk, de szeretjük egymást. Én mondtam neki, hogy megleszek esküvő nélkül is. Jól tettem? Te mit tennél? Beletörődnél vagy szakítanál és keresnél olyat aki házasság párti? véleményekre vagyok kíváncsi, de elmesélheted nyugodtan a saját példád is!
2013. okt. 2. 15:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

én elhagynám és keresnék olyat, aki tényleg engem szeret. és azt akarja amit én.

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője....

Ha szeretnél esküvőt, akkor ne mondj le róla...

Neked is csak egy életed van, miért csinálnád azt, amit más akar és te nem?

2013. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés,hogy miért nem szeretne? A házasság intézményét nem kedveli, vagy veled nem tervez így? Nem mindegy. Én sem akarok házasságot, pedig szeretem a párom, de valahogy nem vonz ez a dolog. Őt igen. (én vagyok a lány). El tudom képzelni azt is,hogy majd igent mondok és azt is,hogy ugyanilyen jól megleszünk papír nélkül is. De valakinek ez többet jelent. Ha úgy érzed,hogy neked ez ennyire fontos, akkor gondolkozz el,hogyan tovább.
2013. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

"én elhagynám és keresnék olyat, aki tényleg engem szeret. és azt akarja amit én."

Ez milyen már? :D Aki szeret, azt csinálja, amit te akarsz? Akkor te nem szereted, mivel te nem csinálod azt, amit ő akar? :D


Amúgy meg jogos a második kérdése, hogy veled nem akar házasságot, vagy valami miatt a házasság intézményétől viszolyog. Ha előbbi, akkor valóban nincs jövője a kapcsolatotoknak, ha utóbbi, akkor még simán meg lehet ezt beszélni.

2013. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ő nem engem nem akar, hanem úgy a házasságot! szóval mást se venne el.úgy fogalmazott, hogy jelenleg nem akar. és nem tudja hogy változik e. én se azt mondom, hogy mekkora álmom hogy esküvő legyen, szeretném, de nem dől össze a világ ha nem lesz, igazat adok neki, hogy egy papír nem köt össze. várok még válaszokat
2013. okt. 2. 15:58
 5/29 A kérdező kommentje:
pont ezt beszéltük mi is, hogy ha ő "enged" akkor az ő akarata nem teljesül, ha én "engedek" akkor az enyém nem. szóval ez ilyen patt helyzet.
2013. okt. 2. 16:00
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha 5 év után valaki nem érzi, hogy veled akarja leélni az életét, akkor hol is van a szeretet?

Az is teljesen más lenne ha az adott ember már nagyon-nagyon megégette volna magát, és reszket egy ujabb házasságtól, mint a te esetedben.

Szerintem kezdj el reálisan látni, gondolkodni.

2013. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
velem akarja leélni az életét, ő csak a házasságot nem szeretné még most
2013. okt. 2. 16:03
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

még most nem akar esküvőt vagy SOSEM!

hány évesek vagytok? együtt éltek? kilátásban lenne egy esküvő?

2013. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kései Sirató ***** válasza:
90%

Én tuti, hogy szakítanék vele, ez elég nyomós indok.

5 év alatt nem derült ki számodra, hogy mit gondol a házasságról?

Én elvárom, hogy az , aki valóban szeret, a legtöbbet tegye meg értem, amit megtenni lehet..

A legtöbb ember azért ellenzi amúgy a házasságot, mert nem akarja lekötni magát, lehetőségként fenntartja a szakítást. Talán nem szeret eléggé.

2013. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

ezt így nem jelentette ki, hogy sosem akar, most nem.

én 25 lány, ő 24 fiú.

2013. okt. 2. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!