Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mégsem akarok esküvőt? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem akarok esküvőt? Már magam sem tudom.

Figyelt kérdés

Most itt vagyunk négy hónappal az esküvő előtt, családnak beharangozva, egy-két dolog lefoglalva és egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a hátam közepére sem kívánom.


Nem látom a költségek végét, tudom, hogy közel sem fogunk nullára kijönni... És nem is akarom megfejni a családot, csak együtt akartunk ünnepelni velük, de aztán meg csak számolom, hogy édes jó istenem.... ennyi pénzt.... Csak egy fél napért gyakorlatilag...


A vőlegényem úgy van vele, hogy csak házasodjunk össze, neki mindegy, de ha már elkezdtük megszervezni, akkor legyen is. Én meg legszívesebben lemondanám, de hát az meg milyen már...


Nem az, hogy hitelből kell, de akkor is...


Másrészt olyan jó lenne egy rendes esküvő, összejön az egész család, mindig úgy élvezzük a dolgot, mikor esküvők vannak, én is mindig akartam szép ruhát stb. de olyan drága és mióta egyre jobban közeledik és látom, hogy a nem is nagy esküvőnkre (tényleg csak a család lesz, barátok kb. nem is, csak azok a családtagok, akikkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot) és akkor a legolcsóbb kaja-pia ajánlatot választva is vagy 600 ezret kell majd másnap kifizetni az étteremben meg a sok egyéb...


2012. dec. 29. 13:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

mit foglaltatok le? nem lehet már lecsípni az összegből? nyugi, nekem is volt ilyen időszakom, még közöltem is a családdal, hogy mentünk volna el inkább ketten és letudva ... :/ de majd kialszod, neaggódj :)


hol lesz a lagzi? hátha tudok költséghatékony tanácsokat adni! :)

2012. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem a rossz indulat beszél belőlem, nekem is fél éve volt az esküvőnk, de mi eleve úgy álltunk neki, hogy összeszámoltuk, hogy mennyi pénzünk van, megkérdeztük a szülőket, hogy be tudnak-e szállni, ha igen mennyivel, ha nem, akkor abból hoztuk volna ki kicsit szerényebben, ami nekünk volt. De időben utánanéztünk mindennek, nem ért meglepetésként, hogy mi mennyibe fog kerülni. Ti ezt nem tudtátok? mi sem jöttünk ki nullára, jó lett volna, visszaadtam volna a szülőknek a segítséget, de így is jó volt. Most már ciki azt mondani, hogy nincs rá lóvé. Lehet szép ruhád, de akkor csináljatok kisebb esküvőt, még 4 hónap van, addig tudtuk rajta változtatni.
2012. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
2. vagyok, és igaza van az elsőnek, nekem is volt ilyen hullámvölgyem, csak elfelejtettem leírni :D üljetek le, hogy kb mi mennyibe fog kerülni, hol tudtok faragni :) nem lesz gond, csak most ezen túl kell lépni :)
2012. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Ma már általában azok rázzák a rongyot akiknek nem igen van!Lehet egy esküvő szép attól hogy nem flancos.
2012. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Amit ugy érzed hogy nem tudtok kifizetni csak egyszerüen mondd vissza! Keressetek olcsóbbat! Bármit veszel is pl 15 napig emberi jogod visszavinni és visszaadják a pénzt! Meggondolni magát mindenkinek emberi joga,föleg ha még bele se vágott! Számolj és gondolkodj okosan!
2012. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is átéltem ugyanezt! Így utólag is egy csomó mindenre sajnálom a pénzt, de a vendégek nagyon-nagyon jól szórakoztak!
2012. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy amúgy nem flancos. Meg nem az, hogy nem tudjuk kifizetni. Mert ki tudjuk. Nem vakon álltunk neki a szervezésnek nyilván, meg van, hogy jó akkor legyen esküvő, lesz ekkora, ennyit szánunk rá, kész. Csak időközben, hogy úgy mondjam elkezdtem sajnálni rá a dolgot.
2012. dec. 29. 14:28
 8/22 A kérdező kommentje:
5-ös nagyon köszönöm a segítséget, tényleg nem bántásból, de jogász lennék és bántja a szemem, hogy emberi jogod 15 napig visszamondani meg ilyesmi. Az emberi jogokkal is nagyon tévedsz, meg ez a bármit veszel 15 napod van ez sem igaz. :)
2012. dec. 29. 14:29
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Igy mentem férjhez. Inkább lépj vissza, most, míg késő nem lesz.
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Magával a házasság tényével nincs bajom, sőt! Az biztos. Mindössze ez "pénzszórás" dolog bosszant újabban. Eredetileg arra gondoltunk, hogy majd kettesben. Aztán voltunk egy esküvőn és beindultunk, hogy milyen jól éreztük magunkat, mennyit táncoltunk, legyen nekünk is. Gondlom most már annak halványult az emléke vagy nem tudom. Jó, hogy ki bírjuk fizetni, de azért akkor is, így ahogy egyre inkább a nyakunkon van, egyre inkább úgy vagyok vele, hogy de jó, kiöltözünk fél napra, zabálunk egyet és ez majd több mint egy millánkba kerül majd, hát hülyék vagyunk mi?
2012. dec. 29. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!