Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek? Nem akarok esküvőt!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok esküvőt!

Figyelt kérdés

Már írtam ide, megakadályoztam egy esküvőt. Nem telt el még 1 hét sem, de én már most nem akarok nősülni. Megkaptam a lányt, akit akartam, de rájöttem, hogy büszkeségből volt az egész. Tuti nem fogom elvenni, de ő még ezt nem tudja. Igazából nem merem elmondani neki, majd rájön 3 hét múlva, hogy nem veszem el. Nem vagyok ekkora szemét, de nem tudom neki megmondani:( Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani? Beszéljek a régi vőlegénnyel? A régi pasi szerelmes a menyasszonyomba, szóval biztos örülne, ha az övé lehetne újra.


Előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. ápr. 20. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Figyi nem unod még ? Hagyd már ezt abba. Nem igaz, hogy nem bírsz máshol unatkozni.....nem gondolok ugye, hogy bárki is komolyan vette az előző kérdésed? Ezt meg főleg nem.
2010. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
jav : gondolod
2010. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

KAMU!

Az előző kérdésed is kamu volt.Ez annyira egyértelmű.Egy vőlegény sem lenne olyan rendes hogy átnyújtsa valaki másnak a menyasszonyát!Mi meg próbáltunk Neked segíteni..tch...


De ha igaz is megérdemelnéd hogy jól megverjen a mostmár csak volt vőlegény.Ha meg újra másé lenne Te az ne bírnád ki.Ha neked nem jó neki se legyen.Undorító.

2010. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

nem kamuzz már itt össze-vissza, mert kezd unalmassá válni.

becsületedre legyen mondva, a helyesírásod még elmegy.

és pont ez a gyanús. egy ennyire primkó embernek sokkal borzalmasabb a helyesírása. bukó van kisapám...

2010. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Fail, fail, fail, epic fail. Irány napiszarra!
2010. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
aztaaa..regényíráson gondolkodtál már? Megfilmesítenék vmi brazil szappannak, tuti dőlne a lé :)
2010. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom az előző kérdésekre még milyen hsz jöttek, meg a kommented....Anyám..."nagyon megértő volt a vőlegény"...elképzeltem a szitut. Te: Figyi, akkor én viszem az arát, ha nem gond Ő: Hát persze! Rendeltünk egy limo-t azzal menjetek már, nehogy vmi sz,ros autóval....:DD Meg kettesben töltöttétek az időt, most meg hogy megvolt, eszedbe sincs nősülni, egyátalán vele lenni?? Tényleg cseréld vissza vőlegénynél, az a biztos! :D
2010. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
go to fuckyeah. :)
2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Te nem a tescos csávó vagy? Eddig agyaltál egy másik sztorin, vagy mi?
2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Annyira tudtam:D Bár én túlbecsültem a szerelmedet, hónapokat írtam. Miért ne kergethetnéd el még egyszer? Az eddigiekből sem tanult. Ha megváltozik a véleményed, úgyis elég, ha füttyentesz egyet, és rohan vissza hozzád.
2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!