Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mégsem akarok esküvőt? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem akarok esküvőt? Már magam sem tudom.

Figyelt kérdés

Most itt vagyunk négy hónappal az esküvő előtt, családnak beharangozva, egy-két dolog lefoglalva és egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a hátam közepére sem kívánom.


Nem látom a költségek végét, tudom, hogy közel sem fogunk nullára kijönni... És nem is akarom megfejni a családot, csak együtt akartunk ünnepelni velük, de aztán meg csak számolom, hogy édes jó istenem.... ennyi pénzt.... Csak egy fél napért gyakorlatilag...


A vőlegényem úgy van vele, hogy csak házasodjunk össze, neki mindegy, de ha már elkezdtük megszervezni, akkor legyen is. Én meg legszívesebben lemondanám, de hát az meg milyen már...


Nem az, hogy hitelből kell, de akkor is...


Másrészt olyan jó lenne egy rendes esküvő, összejön az egész család, mindig úgy élvezzük a dolgot, mikor esküvők vannak, én is mindig akartam szép ruhát stb. de olyan drága és mióta egyre jobban közeledik és látom, hogy a nem is nagy esküvőnkre (tényleg csak a család lesz, barátok kb. nem is, csak azok a családtagok, akikkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot) és akkor a legolcsóbb kaja-pia ajánlatot választva is vagy 600 ezret kell majd másnap kifizetni az étteremben meg a sok egyéb...


2012. dec. 29. 13:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ahogy a nagyapám mondta mindig: ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz :)


de! én eddigi életemben mindig azt bántam meg a legjobban amiről éreztem, h nem kéne megtennem, és valami vagy valaki mégis rávett, h megtegyem.

a pénzt meg különösen utálom szórni. ezért sem szeretnék majd esküvőt. ha nagyon muszáj, aláírom majd a papírt, de a lehető legegyszerűbb keretek közt. amúgy sem vagyok egy flancolós, kiöltözős, magamutogatós alkat, nem is bírnám elviselni, ha egy egész napot ekkora feszkóban végig kéne nyomnom, miközben azon kattogna az agyam, hogy OMG, mennyi másra költhettem volna azt a sok pénzt. de ez csak az én véleményem, gondoltam leírom.


inkább elmennék egy felejthetetlen utazásra a kedvesemmel, kipróbálnék izgalmas, akár drága dolgokat, félretennék a babholmikra, kicsit invesztálnék a lakásom szépítgetésébe.


egyetlen napért sokallanám egy jobb autó árát.

2012. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én annak idején kb 20 éve,a menyecsketáncból fizettem ki az adósságot, a zenészeket, az italt,meg nem is tudom még mit, egy árva garasunk sem maradt, kb 2 évig éltünk együtt, (elötte 6 évig jártunk), de akkor is elmondhatom hogy volt egy szép esküvöm,lagzim,ami nem mindenkinek adatik meg,videó van róla szoktam nézegetni, és szép emlék :)
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!