Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én kis esküvőt akarok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kis esküvőt akarok, de a párom nagyot! Volt így valaki? Mi lett a vége? Kinek lett igaza, és miért lett így?

Figyelt kérdés

Bár még nem tartunk ott, de az elképzeléseink ezen a téren nem egyeznek.

Férfi létére nagy lagzit akar, náluk ez a szokás és mind a 2 bátyja így nősült.

Nálunk pedig nem hogy a nagy esküvő nem "divat" de maga az esküvő sem :D

Mégis szeretnék férjhez menni, de csak szűk családi esküvőt szeretnék.


2013. ápr. 29. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
ha ő azt szeretné, és ez neked csak egy bólintásodba kerül, akkor belemennék. Nincs is indokod arra, hogy miért ne, csak az, hogy nálatok nem szokás az esküvő. Ő ezt szeretné, ha megoldható, én belemennék
2013. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
örülj neki. Dicsekedne veled és ez plussz öröm lehet!:) Egyébként ha feszélyezve éreznéd maagdat annyi ember előtt, akkor állapodj meg vele egy arany középútba. tehát ő is enged és te is engedsz :) pl te max 50 embert akarsz, ő min 200at. akkor pont a kettő közti számot célozzátok meg ;)
2013. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anna96. válasza:
56%
sorsoljatok!:) tesómék is úgy csinálták..a nagy lagzit húztam ki.:'D szóval,keressetek olyas valakit aki majd húz nektek!Egyszerű és igazságos.
2013. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon vágyom egyébként rá, hogy a felesége legyek.

Nem igazán szeretek szerepelni, nem szeretem a tömeget, nem vagyok társasági lény, és ha lehet akkor kerülöm a felhajtást.Ezért nem akarom a nagy lagzit.

Persze, ha már ott tartanánk, akkor szó nélkül belemennék, csak a felesége legyek :) de félek, hogy nem fogom jól érezni a saját esküvőmön emiatt.

A vendégsereg 3/4-ét az ő családja tenné ki, ők sokan vannak, ( kb 110-120an) amíg az én családom kicsi ( kb 20-25fő)

2013. ápr. 29. 17:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk is ilyen volt. Az én rokonaim sokan voltak, a férjemé meg kevesebben, mint ahányan hozzád jönnének. Szerencsére eljött néhány barátja.

A szerepléssel nem volt gond, mert nem erről szólt a lagzi.

Igazából meg lehet azt is oldani, hogy csak az esküvőn kelljen szerepelni. Mi még bevállaltunk egy menyasszonytáncot is. Hidd el nem a szereplés a lényeg, ugyanazt kell csinálni, mintha kevesen lennétek: Igent mondani a megfelelő pillanatban :)

A vendégfogadást intézhetik a szülők is, felénk.

2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyen valami köztes megoldás!


Kis polgári esküvő szűk körben és egy nagyobb lagzi több emberrel :-) Én pl egyik barátnőmnek csak a templomiján és a lagziján voltam. Nekik 2 tanús polgári esküvője volt 1 nappal korábban.

2013. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Arany középút. Engedj te is, ő is.


Te mondj le a kis családiról, ő pedig a többszáz emberesről. Legyen 50-60 fő, de azok tényleg a közeli rokonok legyenek.


Nekem alapvetően nincs bajom a nagy esküvőkkel, de nehogy már valakinek a rokonsága 120 fő legyen - a szomszéd jóska bá, az általános iskolás osztálytársak, a harmadunokatestvérek meg hasonlók szerintem teljesen feleslegesek.

2013. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Végül is csak azért nem akarod a nagy esküvőt, mert az ő rokonsága jóval többen lenne, mint a tiéd?
2013. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
egy "pici és lényegtelen" dolgot mintha kifelejtettél volna: van pénz a nagy lagzira? én ebbe a nagy lagzi dologba csak akkor mennék bele ha semmi fontos elől nem nagyon venné el a pénz, ha már tényleg megvan mindenetek. mert valamelyikőtöknek így is - úgy is engedni kell. ésszerű lenne, ha az az ötlet nyerne, amelyik nem jár megterhelő lemondásokkal...
2013. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Csináljatok közepes esküvőt. Ez még nem jutott eszetekbe?
2013. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!