Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én kis esküvőt akarok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kis esküvőt akarok, de a párom nagyot! Volt így valaki? Mi lett a vége? Kinek lett igaza, és miért lett így?

Figyelt kérdés

Bár még nem tartunk ott, de az elképzeléseink ezen a téren nem egyeznek.

Férfi létére nagy lagzit akar, náluk ez a szokás és mind a 2 bátyja így nősült.

Nálunk pedig nem hogy a nagy esküvő nem "divat" de maga az esküvő sem :D

Mégis szeretnék férjhez menni, de csak szűk családi esküvőt szeretnék.


2013. ápr. 29. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi is így voltunk. A férjem rokonai tették ki a násznép 4/5-ét. Nem voltam az esküvőért, hogy engem annyian nézzenek, úgy voltam, csak vége lesz.... De ne tudd meg, milyen jó volt. Én úúúúgy szeretném még egyszer... Nem hittem, hogy ezt mondom, de tényleg annyira élveztem.
2013. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont így volt. Én kicsit akartam, a férjem nagyot. Végül olyan lett, amilyet én akartam. Nem azért mert a férjem engedett, hanem a pénztárcánk döntött.
2013. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha van rá keret, akkor ebben az esetben érdemes szerintem engedni. Náluk a nagy esküvő a szokás, nálatok házasodni se divat. Ha úgyis hozzámész, akkor úgysem úgy lesz, ahogy nálatok szokás, akkor meg hadd legyen olyan, amilyet szeretne.


Már csak azért is, mert lehet, hogy rájössz, hogy valójában mennyire jó egy ilyen nagy lagzi. Máskor erre úgysincs lehetőséged :)

2013. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
A fiam kis esküvőt akart, a menyem nagyot. Nem is tudtak megegyezni a kérdésben. Közben a kérdés aktualitását veszítette, mert különváltak. Ennyi.
2013. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon akartam, a férjem kicsit. 5 fős családja van. Meg, hogy jaj az drága stb.


Végül nagy lett, mondta, hogy tuti, ha kicsi lesz életem végéig azon fogok szomorkodni, hogy nem volt "rendes" esküvőm, így majd csak kibírja.


Még jobban élvezte, mint én. Azóta is egyfolytában azzal jön, hogy milyen tökéletes esküvő volt, meg de jó lenne megint stb.

2013. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!