Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy koltozzon el, hogy vege es nem akarok már tolle semmit?

Figyelt kérdés
Sajnos hamar osszekoltoztem egy olyan valakivel akivel soha nem lett volna zsbad, hazudott nekem, lopott a munkahelyerol es kirugtak nincs allasa, folyton hazudgal, pofátlan, nem tiszteli a csaladomat es csunyan beszelt a mamammal aki mar 62 eves, azt mondta a csalad h soha nem teheti be a labat hozzajuk, es most nekem dontenem kell koztuk, es a csaladomat akarom visszakapni, nem pedig szenvedni egy hazug emberrel, aki nem tisztel senki meg a sajat szuleit se. Nagyon nehez lessz megtegyem mert szeretem, de nem tudom mit tudok egy ilyenen szeretni. 18/L
2010. ápr. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
pontosan úgy, ahogy a kérdésben leírtad. 18 éves vagy, még előtted az élet!
2010. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kié a lakás?

Ha albérlet, fogd a cuccod és költözz haza.

Ha a te lakásod, akkor egyszerűen mondd meg, hogy 1 hetet kap, vigye el a cuccait.

Utána cseréltess zárat.

2010. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igen egyszerű, megmondod neki kerek perec, hogy nem szereted már és költözzön el azonnal. Nem kell magyarázkodnod, miért meg így meg úgy, megmondod ennyi.

Ha nem megy kérd meg családodat ( mondjuk apudat) hogy segítsen be.

Ha eldöntötted menni fog, ha kifgásokat keresel hogy te még szereted és nem tudod megtenni a jóisten is leszállhat hozzád és adhat tanácsot akkor sem fogod megtenni.

Legyen benned tartás.

2010. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahogy igy kepzeltem el en is ahogy az utolso irta, a haz az meg az apame, kesobbiekben az enyem lessz, mert a szuleim elvaltak es nem koltoztek be uresen maradt es en mar felnottem a haz az enyem lessz.
2010. ápr. 11. 11:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Mar csak attol félek hogy a szulei ot nem fogadjak vissza es valami hulyeseget csinal ha ertitek mire gondolok, munka penz es csalad nelkul nehogy ongyilkos legyen, ettol a tragediatol felek nagyon. De O nem erdemel meg engem, tul sokat hazudott mar.
2010. ápr. 11. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Figyelj, felnőtt emberek vagytok, te csak saját magadért tartozol felelősséggel, őérte nem. Az, hogy hol fog lakni és mihez kezd, az ő baja. Nagyon szép, hogy így aggódsz érte, de biztosan okod van azt mondani, hogy nem érdemel meg téged. De... ha nem lenne okod, és ő lenne a világ legtökéletesebb férfija, akkor is dönthetnél úgy, hogy nem akarsz vele élni. Nem tartozol neki semmivel, teljesen korrekt, hogy nem azonnal dobod ki, hanem adsz neki 1 hét haladékot, csak arra vigyázz, hogy ha könyörög és megígér fűt-fát, ne változtasd meg a döntésed, mert ha egyszer megteszed, utána bármit megengedhet magának, mondván, hogy úgyis megbocsátasz neki, ha kicsit könyörög.

Biztosan vannak haverjai, lakjon ott.

2010. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 3., hanem 2. voltam.
2010. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!