Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy könyvet vásároltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy könyvet vásároltunk ajándékba? Mi legyen még?

Figyelt kérdés

A nővéremnek hétvégén lesz az esküvője. Nem igazán van keretünk rá. De azért úgy gondoltuk valamit mégis szeretnénk adni. Egy általam fantasztikusnak vélt író könyvét vásároltam meg.

Még "valamit" adnánk melléje, csak nem tudom mi legyen az. Esetleg van ötletetek? Ne legyen túl drága, de legyen személyes...


2013. febr. 25. 11:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

Nézz körül esetleg kuponos oldalakon!


Bónusz Brigád, stb. Hátha ott találsz valami szupi dolgot még. :)


(megjegyezném én olyan ember vagyok, aki kb. magasról sz*rna bele mit kap, vagy nem egy ilyen napon is, nem azért hívok vendégeket, hogy tejeljenek...)

2013. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ők abszolút semmit nem várnak el tőlünk. Tetszik is a hozzaállásuk, nem kértek senkitől semmit, sőt az anyagilag nem épp toppon levő rokonoknak is megmondták, hogy csakis a jelenlétük a fontos nekik. Nagyon szimpatikus ez a viselkedés.


Persze ettől függetlenül mégis megpróbálunk adni is valamit:)


Köszi

2013. febr. 25. 13:57
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam ezen az oldalon, de nem emlékszem teljesen rá.Hátha valaki tudja.

Kis üvegecskék voltak, mindegyikben más. Pl Cukor hogy megédesítse a mindennapokat és így tovább. Nagyon vicces volt és még gondoltam is rá hogy egy ilyennek örülnék.

2013. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szóval megtaláltam amit kerestem

[link]

Szerintem ezért nem kell pénzt adni te is egyszerűen megcsinálhatod. Mikor először láttam nagyon tetszett. Ha valakinek megyek majd az esküvőjére ilyet fogok készíteni. Kiegészítő ajándéknak nagyon jó.

2013. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. febr. 25. 15:16
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem olvastam végig, de én egy házasságról szóló könyvnek sokkal jobban örülnék, mint egy pohárkészletnek, ugyanis abból rengeteg van már.


Hihetetlen! Tényleg erről kéne, hogy szóljon az ajándékozás? Megszokott, snassz dolgok vásárlása? Kávéfőző, ágynemű.. Ha ilyet kapnánk, abból látnám csak igazán, hogy az illető beugrott a Tescoba és a háztartási részleg egy polcáról lekapott valamit. Mindegy, hogy mit, hisz úgyis kell, nem?


Szerintem ez a könyv lehet sokkal hasznosabb, mint valami erőltetett háztartási cucc, vagy valami dísztárgy, ami lehet nem is illik a nászpár otthonába. Nekünk van egy szuper kis házasságról szóló könyvünk és annyira megragadott, hogy a karikagyűrűnk belsejébe abból gravíroztattunk egy rövid kis mondatot.

Ha nem lenne meg, és azt kapnánk ajándékba, akkor én nagyon örülnék neki.

2013. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Melyik az a könyv? :)

2013. febr. 26. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!