Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vigyünk ajándékba ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyünk ajándékba ha?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori barátnőm megy férjhez. Ma már nem vagyunk annyira jóban, de gyerekkorunkban jó 10 évet játszodtunk együtt, sok közös élmény van akkoriból.

A jelen felállás szerint én nem dolgozom (most keresek, remélem ősztől lesz állásom) a párom sem (ő még nem végzett az egyetemen). Van némi spórolt pénzünk, de mosógépet kell vennünk és az eljegyzést tervezzük...



Ha nagyon kiszorítom talán 10 E.-t tudunk adni (vidéki lagzi lesz, otthon készített kajával) de ennél többet tényleg nem, főleg ha munkám se lesz, akkor még toljuk az eljegyzést is...:(

vegyek valami ajándékot, vagy ezt a kis pénzt tegyem borítékba? Nekem az a véleményem inkább akármennyi pénz borítékba, mint valami kacat...

Plusz, most telefonált, hogy koszorúslány is legyek megkér...erre meg még ruhát kell szereljek... Szerintetek?


2012. aug. 9. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, előfordul az ilyen, hogy pont nem a legjobbkor "csúszik be" egy esküvő. Tegyél eleget a felkérésnek, hiszen ő rendes, gondol rád, fontos szerepet szán neked, és végülis (jó esetben) csak 1x megy férjhez. Add neki borítékban a pénzt, az a legjobb.
2012. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsoldos Andrea válasza:
Inkább a pénzt tedd borítékba. Te is azt kérnéd az esküvődön, hogy majd azt vehess belőle ami neked tetszik. Sok szerencsét a ruhához és az eljegyzéshez :)
2012. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lesz akkor :) Amennyi van annyi van...köszi, remélem minden rendben lesz.
2012. aug. 9. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz menyasszonytánc, akkor oda dobják be a pénzt. És nem feltétlenül kell borítékban bedobni. Csak bedobod. Így senki sem fogja tudni, mennyit adtál végül.
2012. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is amondó vagyok, hogy táncba dobjátok, és álljatok be mind a ketten, 5-5 ezerrel :) ha borítékba adjátok, akkor meg egy szép képeslappal kiegészítve tökéletes lesz :)
2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van olyan képeslap amibe pénzt lehet tenni :)
2012. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!