Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyünk ajándékba?

Mit vigyünk ajándékba?

Figyelt kérdés

A párommal a legjobb barátnőmékhez (és a párja szüleihez) megyünk hétvégére. Tudni kell, hogy nekik kb. 10x annyi pénzük van mint nekünk, tehát semmi "újat" vinni nem tudunk:) bort szintén nem, borospincéjük is van...

Arra gondoltam, hogy sütök gyümölcstortát, és a szülőknek viszek egy doboz Merci-csokit, mikor jövünk el, odaadom.

Kérdeztük mit vigyünk, de csak azt mondták magunkat meg váltó ruhát:D Szerintetek ez igy rendben van?

(a nyár folyamán ők is jönnek hozzánk valószinüleg)

Esetleg valami más praktikus ötlet?

21-L


2011. júl. 6. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyümölcstorta, vagy akármilyen süti tökéletes :)
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó érzés, ha olyasmit kapok, amivel a barátnőm/vendégem foglalkozott és időt és energiát fektetett bele.
2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi akkor ez marad egyenlőre:) még jöhetnek tippek:D
2011. júl. 6. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen a kézügyességed?

anya mindig csinál keresztszemes technikával képeket, ha már nincs idő kereteztetni, lehet venni előgyártott keretet, abból is vannak szépek. egy kisebb képet megcsinálni nem is nehéz, és olyanjuk 100% hogy még nincs:) neten találsz mintákat is:)

2011. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus: nőnek virág (egy szép cserepes virág, szép kaspóban), a férfinek pedig valami ital. Ami lehet akár bor is, hisz ha az illető szereti a borokat, akkor egy jó bornak biztos fog örülni, annak mindig akad hely ;) Viszont bármit is visztek, ne távozáskor adjátok oda, hanem érkezéskor.
2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy italt semmifélét nem szeretnénk vinni mivel az apuka alkoholista elég durván:-S

Érkezéskor meg akkor ott lesz a süti és a csoki...

A keresztszemesen gondolkodom ha jól emlékszem van is nekem kis ter0tőm itthon amit évekkel ezelőtt varrtam:)

2011. júl. 6. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A keresztszemes nagyon jó!! Mikor egy ismerősünkhöz mentünk ki külföldre, akkor "hazai" dolgokat vittünk nekik. Nem tudom merre laksz, de ha a környéketeken van valami kuriózum, ami arra a tájegységre jellemző, akár abban is gondolkodhatsz. Vagy ha szoktál befőzni, akkor akár azt is. Az ismerőseim nagyon szeretik a saját készítésű lekvárjaimat, szörpjeimet, én ezekből is szoktam vinni ha megyünk hozzájuk. A gyümölcstorta is jó ötlet, de szerintem mindkettőjüknek ne adj Merci csokit, az olyan furin néz ki, hogy egyet ide-egyet oda. Én a helyedben ha az alkohol kilőve, akkor vinnék cserepes virágot a nőnek, csokit a férfinak (de abból is valami "férfiasat" és nem Mercit) és a tortát meg mindkettőjüknek. 26/N.
2011. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát a Merci-t megvettuk tegnap, szóval az már megy. Egyet vettünk, nem úgy gondoltuk, hogy mindkettőjüknek adunk egyet-egyet:) a virágon még gondolkodok...

Köszönöm a válaszaitokat sokat segitettetek

2011. júl. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!