Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk egy 3 hónapos...

Mit vigyünk egy 3 hónapos babának ajándékba?

Figyelt kérdés
Játszószőnyeget akartunk, de már kaptak mástól. Írnátok pár ötletet? Olyan 5-10 ezer Ft-ig.
2011. júl. 9. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint legjobb, ha megkérdezed a kisbaba anyukáját, mire lenne szükségük. Én legalább is azt szerettem, ha megkérdezik, és nem valami felesleges dolgot kaptunk. Én pl. pelenkának, popsitörlőnek, bodynak, tipegőnek örültem a legjobban, mert ezek nagyon fogyó eszközök csecsemőkorban.
2011. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zenélő forgó a kiságyra, valami puha csörgő vagy zenélő plüss figura, autósülésről a babához lelógatható játék, ami menet közben szórakoztatja, puha babakönyv, pancsi játék, bár azt majd csak pár hónap múlva tudja használni a kicsi. Ha kislány baba, akkor textilből, plüssből készült puha baba is jó lehet, vagy szundi morzsolható kendő. Nekünk Disney Bambi plüss kendőnk van, valami tüneményes, mi is kaptuk ajándékba.
2011. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és ötleteket!

Megkérdeztük tőlük, de azt mondták, hogy ne vigyünk semmit, csak menjünk már. :)

2011. júl. 9. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én legutóbb babanaplót vittem ajándékba, és pelenkát, popsitörlőt. A babanapló örök emlék lesz...
2011. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül mit vittél?
2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már majdnem megvettem a babanaplót, amikor közölte az unokatesóm, hogy ő azt vitt. :)

Szóval vettünk egy olyan babakendőt, meg vannak ilyen fa figurás betűk, nem tudom, hogy tudjátok-e, hogy miről beszélek....de abból megvettük a keresztneve betűit. Tetszett nekik mindkettő. :)

2011. júl. 19. 15:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve morzsolható kendőt, nem babakendőt. :)
2011. júl. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!