Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyünk ajándékba kislányo...

Mit vigyünk ajándékba kislányom ovistársának a bulijára?

Figyelt kérdés
Kislánynak.
2011. máj. 7. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom egykorú a kislányoddal, így nem lesz nehéz a döntés4Mivel szeret játszani a lányod!Barbi, pónik, ? A lányom ezekért van oda, és a hercegnős dolgokért!Nemtudom mennyit szánsz rá!A lányom névnapjára egy hercegnős tányért kapott ugyanolyan pohárral, és tányéralátéttel!A százasban vettem neki, 1500ból simán kijött, és rettentően örült neki!!!Vagy ha szeret gyöngyötfűzni, esetleg azt lehetne még, vagy foglalkoztató füzetet, filctollakkal!
2011. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy hercegnős perselyt vettem -1500.-
2011. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves a gerkőc?


Mi ikerfiúk 3. éves szülinapján voltunk nemrég.

mivel nekik a dínók a nag favorit, ezért én erre a témára kihegyezve válogattam ki az ajándékokat. De szerintem kislányoknak meg tuti nyerő lenne bármi hercegnős/kisállatkás/pónis ajándék.

Én végül nyomdát, kártyát, és egy 3D-s könyvet vettem (ez utóbbit azért, mert nem találtam normális kirakót), meg 1-1 dínófigurát. Mindenki mástól autókat kaptak, szóval nagyon nagy örömet sikerült okoznom nekik :-)

2011. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!