Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjunk így ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjunk így ajándékba?

Figyelt kérdés

A nővérem férjhez megy hamarosan. A párommal nem rég költöztünk össze. Én végeztem az egyetemmel (de még járok is...) munkát viszont már 4 hónapja nem találok, pedig már bárhová elmennék...

Nem itt lesz az esküvő, hanem külföldön, tehát egy kisebb vagyonba kerül kimenni (plussz ruhám sincs...). A párom nem dolgozik, mert még egyetemista és egész nap vagy gyakon van, vagy egyetemen, így a szülei is besegítenek...én találtam 1-2 alkalmi munkát, de éppen rezsire futja.

Tehát már épp elég "teher" kimenni, de azért vinni, vagy adni is kéne valamit. Ők jól állnak anyagilag, tehát számottevő pénzt nem tudunk adni, ajándékot meg nem tudom mit.

Ti mit adnátok?


2013. jan. 7. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Az ajandekom ilyen esetben az lenne, hogy kiutazok az eskuvojere.
2013. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Készíts nekik valamit.

Pl. fényképalbum a gyerekkori képeitekről, kuponfüzet mindenféle közös programmal, "ajándékkosár nászéjszakára" (masszázsolaj, vicces óvszer)

2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

gondolkodtam a készítésen, de bajban vagyok...

a gyerekkori képes dolog, az a nővéremnek szólna, nem lenne "közös" ajándék...

a vicces esküvői doboz (amit amúgy én jópofának tartok) nekik nem való, kicsit "más" a humorérzékük és nem értékelnék...

2013. jan. 7. 11:47
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg adjatok kuponokat ajándékba, amit akkor válthatnak majd be ha gyerekük lesz. Pl. felvigyázás a gyerekekre egy hétvégére meg ilyesmik. Addigra már biztos egyenesben lesztek és ez meg felbecsülhetetlen érték lesz egy kisgyerekes anyának.
2013. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy 1000-1500 km-ről vigyázni fogok "csak úgy" a gyerekeikre...itt ez a bökkenő...


Nagyon köszi a válaszaitokat!

2013. jan. 7. 11:53
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak Kérdezőék nem költöznek a nővéréék közelébe, külföldre, akkor a bébicsőszös kuponnal nem sokra mennek a nővéréék :) De amúgy az ötlet jó lenne.
2013. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
1. válaszoló szerintem ez esetben megválaszolta a kérdésedet. Viszont bocsi az offért, de ha neked nincs munkád és a párodnak sincs, akkor miből éltek?
2013. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
OFF Miert nem ok fizetik az utat? En is kulfoldon fogok ferjhezmenni, de akit meghivok, annal egyertelmu, hogy en fizetem az utikoltseget....
2013. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A páromat segítik a szülei (ezt megígérték neki, hogy 6 évig fizetik az albiját rezsijét stb... míg végez) ez a dolog nem változott attól, mert összeköltöztünk.


Én találtam alkalmi munkát, gyerekre vigyáztam, játszóházaztam stb.- ebből jött még, illetve volt ösztöndíjam félretéve még az egyetemi évekből...

Néha az én szüleim is segítenek, plussz állandóan munkát keresek...


A nővéremék nem fizetik senki útját, ez nekünk olyan 25000-be fog fájni, plusz még ugye külföldön is kell ezt azt venni (mondjuk egy-egy vizet, szendvicset...):(

2013. jan. 7. 12:03
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Hat ez erdekes.... Na mindegy. Akkor tartom az ajanlatot: az utazas lesz az ajandek.
2013. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!