Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák kinek van idősebb fia...

Anyukák kinek van idősebb fia segítségre lenne szükségem,13 éves az unokaöcsém, mit adjunk neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Tudom már annyi ilyen kérdés van, de nem tudom olyan 2 ezer ft körül tudunk neki szánni, ő mindenek örül elég szegényes körülmények között élnek, ruhát nem tudok neki mert a mérete nem átlagos gyereké elég jó husban van, játéknak már elég idős, olvasni nem szeret tehát könyv ki lőve, mit adjunk aminek azért örülne is, mindig mondja, hogy milyen jó a mi fiúnknak ő 11 hónapos látszik rajta, hogy szeretet hiánya van.

Sajnos az anyja már legalább 5 alkalommal otthagyta, most is :(

segítetek?

köszi


2009. dec. 17. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom a kisfiút! Nekem 9 éves a fiam és digitális karórát vettünk neki, igaz kicsit több volt mint 2000 forint, de 3500 forintért elég jókat láttam.

Esetleg kártyát elég nagy választék van a hipermarketekbe. Szép sapka. Más nem jut eszembe sajna.

2009. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!