Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék ajándékba páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ajándékba páromnak egy karika gyürüt nem sok pénzem van rá de nagyon szeretném debrecen ben hol kapok olcsót?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Leány kérésre készülsz.


Egy jó tanács, ne karácsonykor csináld, akkor már inkább szilveszterkor.


Másik, hogy ah kevés pénzed van ne valami ronda aranyat vegyél érte hanem inkább valami szép ezüst gyürüt.


Akkor jegyezd el ha jövöre el is akarod venni feleségül, elég gáz ha még 5 év múlva is csak jegyesek vagytok, akkor mindenki tudni fogja hogy csak olyan maga mutogatás miatt jegyezted el.

2012. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom csak neki szeretnél venni gyűrűt és akkor az az "lánykérő" vagy "kísérőgyűrű" lesz, mert a karikagyűrű az ami mindkettőtöknek egyforma lesz :)


Én a Vásáry István utcán lévő Elit ékszer szalont tudom ajánlani, igaz, hogy több mint 2 éve vásároltunk ott, de majdcsak fele annyiba került az aranynak grammja, mint máshol.

Egyébként a Piac utcán és környékén is rengeteg üzletet találsz, de arra figyelj, h ott sokkal drágábbak lesznek. Érdemes rászánni néhány órát, hogy bejárj egy-két boltot. És ahol extrém drága, onnan szépen mosolyogva el lehet menni, hogy még körbenézel máshol is.


Sok sikert!! :) :)

2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindkettőnknek lenne egyébként-
2012. nov. 11. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha kevés pénzből gazdálkodsz, akkor én nem arany gyűrűt vennék a helyedben, hanem valami más anyagút. Az ezüst problémás, könnyen színeződik (tudom, mert imádom), vigyázni kell rá.

Nekem most a wolframok tetszenek nagyon, de6 egyesek szerint abból sem jó a színezett pl. Esetleg nemesacél, titánium, kerámia vagy réz (utóbbi kettő még nem túl módi). Ezek lényegesen olcsóbbak mint az arany gyűrűk.

2012. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Kövezzetek meg, de a jegygyűrű az arany és pont.


Olcsóbb megoldás, ha régi aranyláncot, vagy hasonlót elviszel ötvöshöz és abból csináltatsz egy pár jegygyűrűt, elképzelés és ízlés szerint.

2012. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De sehol nem írta a kérdező, hogy jegygyűrű, én úgy vettem ki a kérdésből, hogy csak úgy szeretnének karikagyűrűket és kész, mindenféle alkalom nélkül. Arra meg szerintem nem feltétlenül kell sok 10 ezret költeni.
2012. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne Karácsonykor csinálja? S miért csak arany lehet a gyűrű? Mármint kihallom a hozzászólásodból,hogy az a szokás,de ez a szokás pontosan hogy szól? (Bocsánat de még csak most kezdek mélyebben belemerülni a házasság kérdésébe és Nekem ezek a "szokás infók" (melyik kézem mikor mit stb.) újak.

A Kérdezőnek pedig tudom javasolni a Vaterát,nézz ott körül, árkorlátot is megadhatsz stb,jó áron van ott minden!

Köszönöm!

2012. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!