Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szokás ajándékba adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás ajándékba adni?

Figyelt kérdés

Hamarosan esküvőre megyek és kicsit tanácstalan vagyok, mivel én vidéken élek ez pedig a fővárosban lesz, így mivel mindenhol mások a szokások, így nemis tudom hogyan kellene.

Ez nem igazán lagzi lesz, hanem egy esküvő és utána egy vacsora. A párnak pénzre van szüksége így azt is fogunk adni. A párommal ketten megyünk. Csak nekem kicsit furcsa az hogy csak úgy egy borítékot átadjak, így gondoltam hogy egy kisebb ajándékot veszünk még mellé. De mi is legyen az? Nálunk ilyenkor szokás valamilyen baba holmit adni, amivel kimutatják, hogy szeretnék ha hamarosan baba lenne. Meg a pénzzel is gondban vagyunk, hogy mennyit illik adni. Nem rokonról van szó, hanem egy barátról, de viszont gyerekkori barát.


2012. jún. 10. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Úgy 20-30 ezer forintból, vagy többől, csináljatok ilyen pénz fát. Tökéletes ajándék lenne. (baba holmit ne ajándékozzatok)
2012. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi a link lemaradt.

[link]

2012. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én babaholmit semmiképpen sem adnék, hiszem nem is biztos, hogy akarnak gyereket, vagy, ha akarnak is, lehet, hogy csak évek múlva...

Ha nem tudod pontosan, mit szeretnének, akkor szerintem a pénz a legmegfelelőbb ajándék.

2012. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Babholmit tényleg ne!!!

Hogy mennyi pénzt adtok, azt a ti anyagi helyzetetek dönti el (10-30.000Ft, ha annyi sincs rá, hát kevesebbet).


Én a barátnőmnek adtam pénzt úgy, hogy vettem két szép pezsgős poharat, mindkettőbe beletettem egy szalaggal átkötött pénzhengert. A poharak "fogóját" apró fehér selyemvirágokkal díszítettem. Szépen becsomagoltam ajándékdobozba (selyempapírral kibélelve). Így maradt tárgyi emlék is, és kaptak pénzt is.

2012. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretnének babát, már most tervben van.

De lehet igazatok van.

2012. jún. 10. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

babaholmit akkor sem szabad,már csak babonából sem


ékszeresládika,benne pénz

vagy gravirozott pezsgőspohárba bele a pénz (gravir: kettejük neve,esküvő dátuma)

2012. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!