Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy könyvet vásároltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy könyvet vásároltunk ajándékba? Mi legyen még?

Figyelt kérdés

A nővéremnek hétvégén lesz az esküvője. Nem igazán van keretünk rá. De azért úgy gondoltuk valamit mégis szeretnénk adni. Egy általam fantasztikusnak vélt író könyvét vásároltam meg.

Még "valamit" adnánk melléje, csak nem tudom mi legyen az. Esetleg van ötletetek? Ne legyen túl drága, de legyen személyes...


2013. febr. 25. 11:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Milyen könyv az? o.O A pár tudja használni, vagy hozzájárul a közös életükhöz, vagy vettél neki egy szórakoztató regényt? Csak azért, mert esküvőre közös ajándékot szoktak adni, amiből mindkettő "profitál" vagy a közös otthonukat díszíti vagy ilyesmi...
2013. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Egy szuper könyv a házasságról...mindkettőjüknek szól. Nem egy szci-fi:D
2013. febr. 25. 11:09
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem ez volt a kérdés:P
2013. febr. 25. 11:11
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Hétvégén esküvő,és ti most gondolkodtok...hát gratulálok...


olcsón kijövőt de értékeset és személyeset kézzel lehet késziteni,de arra nem elég pár nap

2013. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

szci-fi??? (ezt rossz nézn iis hogy így írod)

Egyébként a könyv a lehető legrosszabb nászajándék. Mondom úgy hogy én könyvmániás vagyok, és egy kisebb könyvtáram is van otthon.

Nászajándékba olyasmit kell venni ami hasznos az ifjú párnak, amit közösen tudnak használni.. Egy házasságról szóló könyv minden csak nem hasznos, és nem érdekes ajándék..

Én inkább ha már nincs rá sok keret vettem volna szép pohár készletet vagy tányérkészletet. Ezek fogyóeszközök, mindig jól jönnek. AZ IKEÁ-ban már 5000 forintért gyönyörűt lehet venni. Vagy vettem volna valami lakás dekorációt..

2013. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem ez volt a kérdés, de ha pl. megvettél nekik egy Robin Cook könyvet, akkor az alapján adhatunk tanácsot, hogy gyorsan vidd vissza és mást vegyél.
2013. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Nagyteszkónak is vannak most nagyon jó áron lakásfelszerelései,ti tudhatjátok mije nincs a nővéredéknek.


De könyv...meg 4 nappal esküvő előtt gondolkodni....

ilyenkor már maximum a csomagolás aminek hiányoznia szabad...

2013. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem vagytok elkésve, nem tudom miért akadtok ki emiatt. Szerintem is vmi közösen használhatót vegyetek, vagy lakásdíszt.

A könyv szerintem pedig mivel a házasságról szól, jó ötlet!:)

2013. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár attól is függ, kinek a házasságról szóló könyve. Ha pl. Fritz Kahn Szerelem iskolája és a párnak meg egész más felfogása van, akkor akár sértésnek is vehetik. Ezért lutri a könyv.
2013. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ezt a könyvet több ismerősöm is kapta már ajándékba és mindegyikük nagyon örvendett neki. Tehát mint mondtam, nem kérek erre való minősítgetést.


Nem hinném, hogy el lennék késve, van még bő 4 napom, itthon vagyok ráérek elmenni vásárolni. Ez az oldal csak arra való, hogy a másikat lennézétek, leócsároljátok vagy mi?

2013. febr. 25. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!