Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
Válaszoktól függetlenül én csináltatok, de kíváncsi vagyok az érvekre és ellenérvekre.
2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy itt miért úgy beszél mindneki, mintha csak a férjnek lehetne több, csak a nő húzhatná le és az egész amiatt van, hogy mi van, ha a nő háztartásbeli anyuka lesz stb. Holott egyáltalán nem erről van szó.


Hány meg hány nő visz szülőktől, nagyszülőktől telket, lakást, házat, autót stb. a házasságba?


A szüleim több mint 25 éve házasok, időnként rájuk jön a válási láz, akkoriban aztán még végképp nem volt szerződés, de ha most válnának, akkor feleződne minden, holott abban amijük van, több milliós nagyságrendben vannak anyám szülői, nagyszülői "hozzájárulásai" 20 éve dédszülőtől megörökölt ház ára stb. Én pl. ugyanúgy szeretem mindkét szülőmet, ettől függetlenül igazságtalannak tartanám, hogy apám mindennek a felével elvonulna.

2012. okt. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
...bár én is csináltam volna...akkor nem kellett volna meztelen fenékkel munkásszállóra menni...
2012. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!