Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5. házassági évfordulón lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. házassági évfordulón lagzi?

Figyelt kérdés

Kis esküvőnk volt, csak a szűk család, és nem is sikerült túl jól. Szerintetek milyen lenne, ha az 5.évfordulót úgy ünnepelnénk mintha akkor esküdnénk, lenne templomi szertartás, és utána lagzi, és meghívnánk azokat akiket nem tudtunk (szűk család, 1-2 barát, max összesen 50fő).

Persze mindenki tudná hogy évfordulós buli, meg nem is lennék fehér ruhába, de mégis olyan jellege lenne mint egy rendes lagzinak...

Vélemény? Tapasztalat?


2012. aug. 6. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%

Győzikét akarod utánozni?

Vannak az életben egyszeri és megismételhetetlen események.

A esküvő akkor volt, olyan volt, amilyen volt.

Az 50+akárhány fős ismétlés 5 évenként kivagyiság, magamutogatás, rongyrázás: Látjátok, pupákok, ennyi pénznek tudunk a seggére verni!

2012. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
A templomival rendben lenne. (Miért nem akarsz fehérben lenni? Vagy legalább ekrüben? Az úgy nagyon stílusos lenne, hisz mégis az esküvő folytatása...)
2012. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
szerinte ez elég erőltetett, én a helyedben tartanék egyy lakodalom jellegű évfordulós bulit templomi szertartás nélkül
2012. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
szerintem is borzasztó erőltetett. Legyen egy nagy buli, de ne legyen "beállítva" esküvőnek. Majd az ezüst vagy az aranylakodalomkor! :P
2012. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Szertartást már én sem csinálnék, no meg szerintem a hivatalok sem.

Amikor a "Rendezvényszervező Irodák" az 50 éves és hasonló házassági évfordulókat szervezik, ott is már csak a lakás az, ahol megerősítik az egymásnak tett fogadalmukat, hivatalos helyekre ezzel nem mennek. (Önkormányzat, ill. templom)


Ezt megtehetitek, valóban egy jófajta bulin is, otthon, és akkor amíg anyagilag bírjátok, akár 5 évenként megújítjátok a fogadalmat, 5 évenként csináltok több száz fős bulit, és minden a helyére került.

2012. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem nézek Győzikét, mást se, nincs tv-nk, most hallok erről először.

Nem rongyrázás lenne a lényeg, akartunk akkor templomi esküvőt is, de már nem fért bele, így abba maradtunk hogy ezt még pótolni fogjuk valamilyen módon. Ezért gondoltam hogy akkor lehetne hogy ne megint csak 10-en legyünk, hívjuk meg még azokat akik tényleg közel állnak hozzánk, és ünnepeljük meg hogy együtt vagyunk, és már 5 éve.

Fehérbe azért nem szeretnék lenni, hogy nehogy megszóljanak. Tudja mindenki hogy házasok vagyunk, remélhetőleg addigra már a gyermekünk is velünk lesz, fura lenne hófehérben. Én is ekrüre gondoltam.

Amúgy ez az egész azért is jutott eszembe, mert nagymamám mesélte hogy 50. házassági évfordulón szokás lagzit tartani, és ők is akarnak, ha megélik.

Nem akarok 5 évenként fogadalmat megújítani, ez csak egyszeri lenne... meg még esetleg majd az 50.-en.

2012. aug. 6. 14:52
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Én nekem sem túl szimpi ez az egész. Ünnepeljétek vagy bulival vagy egy jó kis utazással. Sajnos tényleg a magamutogatás jön le ebből.
2012. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Buli lenne, zene, tánc, vacsora. Nem lennének bugyuta játékok, meg vőfély aki versikéket mond...

Miért tűnik magamutogatásnak? Melyik részével van gond, ha azt mondjátok hogy tartsunk bulit? Azzal hogy szeretnénk áldást kérni a kapcsolatunkra?

És ha úgy szervezzük meg hogy a templomba korábban mennénk a szülőkkel, és a többiek, meg már csak a bulira?

Mindenképpen valami étteremben kell tartanunk, a szülőknél nem lehet, mi meg túl messze lakunk mindenkitől.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. aug. 6. 15:31
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nincs ezzel semmi gáz. És nem is magamutogatás az, hogy ha annak idején kimaradt az egyházi esküvő, akkor most pótolnátok, és utána még buliznátok egyet, azokkal akik fontosak nektek. Ha olyanokat hívtok meg, akik valóban fontosak nektek és ti is nekik, akkor szerintem a "násznépből" sem fog senki furán nézni rátok emiatt. Azért mert 5 éve nem úgy alakult, hogy ennyien ünnepeltetek, most miért ne tehetnétek meg? Főleg, ha tényleg nem akartok vőfélyt, meg egyéb felesleges dolgot, csak esküt tenni templomban is, utána pedig jól érezni magatokat. Hajrá :)
2012. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
A templomban nincs ráírva a menyasszonyra, mikor volt a polgári esküvő, két órája vagy két éve. Mi pontosan ugyanígy vagyunk 2 év különbséggel lesz a templomi esküvőnk, a lakodalommal, kapaszkodjatok meg hófehér menyasszonyi ruhában leszek! Egyáltalán nem rongyrázás, akik ezt állítják fogalmi zavarban szenvednek, nem az volt a kérdés, hogy hogyan költsetek el minél több pénzt erre. Úgyhogy csak rajta!
2012. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!