Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valamilyen szokás ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen szokás ami szerint kezdődnek az esküvők? Pl. Ha egy hagyományos lagzi lesz zenével és max. Fél órás templomi szertartás akkor mikor kezdődjön?

Figyelt kérdés

#ewsküvő
2012. júl. 17. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felénk általában divat a vendégeket a szertartás előtt valami könnyű étellel megvendégelni. Ekkor tartani a kikérőt. A szülőktől való búcsúztatást. Ezekhez mérten kell kiszámolni a kezdésidőpontját.

Számolni kell azzal is, hogy lesznek akik késnek, minden menjen kényelmesen ne kutya futtában.

2012. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha 7 és 8 között kezdődik a vacsora.

Vond le azt az időt, amíg átértek az étterembe, ha fotózkodás lesz, arra is érdemes egy bő fél órát-órát rászánni.

Szerintem legjobb 4 és 5 között megejteni a szertartást.

2012. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen lány kikérés meg ilyenek nem lesznek,ha minden jól megy a panzió ahol van rendezvényterem ott lesz a kertben,jaj tényleg,vendégfogadás,az a szertartás előtt 1 órával elkezdődhet,és legalább a szertartásra mindenki odaér
2012. júl. 17. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
ugye?:)
2012. júl. 17. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha zene rendelkezésre áll a vendégfogadás idejére és nem kell vendég mozgatással számolni,akkor talán megfelelő az egy óra. Bárén túlbiztosítós vagyok. Szóval 2 órát számolnék ez esetben is. Ekkor van időd az érkező vendégek mindegyikével néhány kedves szót váltani. Utána úgyse nagyon lesz.
2012. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom meg éppen az, hogy pont a szertartás előtt nem lesz időd a vendégekkel foglalkozni. Gondold végig: öltözés, fotózás, egyebek. Ha ott vagy a vendégek között addig, a szertartásra pont tök lepukkant leszel. Ha nem nem vagy ott, és nincs egy ceremóniamester, aki gondoskodik a szórakoztatásukról, akkor elunják magukat. Egy óránál több várakoztatás semmiképp ne legyen, tapasztalatból tudom, hogy vendégként rém kellemetlen.
2012. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!