Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5. házassági évfordulón lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. házassági évfordulón lagzi?

Figyelt kérdés

Kis esküvőnk volt, csak a szűk család, és nem is sikerült túl jól. Szerintetek milyen lenne, ha az 5.évfordulót úgy ünnepelnénk mintha akkor esküdnénk, lenne templomi szertartás, és utána lagzi, és meghívnánk azokat akiket nem tudtunk (szűk család, 1-2 barát, max összesen 50fő).

Persze mindenki tudná hogy évfordulós buli, meg nem is lennék fehér ruhába, de mégis olyan jellege lenne mint egy rendes lagzinak...

Vélemény? Tapasztalat?


2012. aug. 6. 14:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A kettő nem zárja ki egymást. Mivel nem vagyok mélyen vallásos, így nekem a templomi rész nem fontos, de a páromnak igen, ezért az mindenképpen lesz.

Én arra a részre vágyom, hogy szép ruhába táncolhassak a hercegemmel (szerintem a legtöbb kislány erről álmodik), ez most lehet nyálasan hangzik, de a gyerekkori álmok legtöbbször ilyenek (örök hála érte Disney-nek). Szóval én nem a szertartásról álmodoztam, hanem úgy egészébe az esküvőnk napjáról... (nekem bőven megfelelt a polgári szertartás, gyönyörű volt)

Az van hogy én szerettem volna rendes esküvőt, ahogy az az esetek többségében lenni szokott. A násznép elkíséri a párt a megadott helyre (anyakönyvvezető, templom), szép beszéd után fotózás van, majd vacsora, és buli hajnalig, erről videó készül, hogy később legyen min nevetni, legyen mit mutogatni a gyerekeinknek.

Nem csak kizárólag olyan emberek lennének akik kavartak, de mivel ők a szülők, nekik mindenképp ott kell lenniük, de most pont ezen lenne a lényeg, hogy a korábbival ellentétbe ne csak ők legyenek jelen, hanem azok is, akikkel szívesen osztottuk volna meg már első körben az örömünket, csak nem lehetett.

Tudom elsőre kellett volna határozottnak lennem, de mint írtam is az utolsó pillanatba borult minden, és sajnos voltak más családi gondok is, nem tudtam tisztán végiggondolni, és határozottan a sarkamra állni.

Ha nem cseszegetnének azóta is azzal hogy templomba is esküdni kell, már rég lemondtam volna erről a romantikus álomképről, de mivel ígyis-úgyis ott lesz az a 10fő (a kavarós szülők), és mivel annyira szét vannak szórva az országba, ez már mindenképp pénzbe fog kerülni. Valakiknek utazni kell akárhol tartjuk, akkor meg már ha utazik 8 ember 3-4 órát, akkor már valami kajázási lehetőséget is szerveznem kell, nem lehetnek egésznap éhen, nameg nehogy már 20perces szertartásért ennyit kínlódjanak (ebből kb. úgy néz ki, mintha ők tennének nekem szívességet, valójába ez így ki lett jelentve hogy így szeretnék). És akkor ha már 10 embernek ezt megszervezem, akkor úgy gondoltam mind1 lenne ha még hívnék 30-40 embert és nekem is lenne ebbe az egészbe valami örömöm.


Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van ötlete tényleg szívesen fogadom...


Természetesen a párommal közösen fogjuk meghozni a döntést, hogy akkor mi is legyen, csak ahány ember annyi nézőpont...

Tényleg nem tudom mi legyen... csak azért hogy végre leszálljanak rólunk, szervezzem meg pont nekik (csak nekik) ezt az egészet? Ha csak a párom ragaszkodna hozzá akkor nem kellene hogy mások is ott legyenek, de így tényleg attól félek ha csak ketten letudnánk, nem hinnék el.

2012. aug. 8. 09:28
 22/26 anonim ***** válasza:

Köszi a gartulációt a babhoz:) szerintem menjetek be a templomba és kérdezzétek meg milyen lehetőség van ilyen helyztebe, szerintem lehet tudnak ajánlani olyat pl fogadalom megújítás vagy ilyesmi...:)

Sok Boldogságot:)

2012. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem lennék a helyedben.Kétszer végigcsinálsz egy pofavizitet,csak azért,mert mit szólnak mások.Hosszú és kínlódós életed lesz,ha ezzel fogsz foglalkozni.Az anyósod és a többi beleszólósnak nem ez lesz az utolsó húzása,te pedig,csak azért,hogy megfelelj nekik úgy ugrálsz,ahogy akarják.Miért nem volt elég egyszer,hogy elcseszték a nagy naotokat?Miért kell másikat szervezni,természetesen nekik,mert nekik fontos,és ők akarják.Miért nem nőtök fel és élitek a saját életeteket,teszitek azt,ami nektek fontos?Ha kell templomi esküvő,csináljátok,azért nem kell meghívni senkit,mert különben nem hiszi el.Ne higgye,kit izgat.
2012. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
35%
Szia,nekűnk 3 év után lesz megtartva az egyházi eskuvo mindennel,nekem is menyaszonnyiruhám lesz,fehér,minket is cseszegettnek a szulok is,de nem foglalkozom már vele,a polgári nem lehette olyan,amilyennek mi akartuk,ezt nem engedjuk elrontani,ez a mi napunk lesz.Ugyhogy hajrá.
2012. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
35%
Igen, szerintem is tartsátok meg és ne foglalkozz másokkal! Mint mondtam, nálunk is két év után lesz megtartva és a vendégek 200 km-ert fognak utazni emiatt, mivel eredetileg meg lettek hívva csak elmaradt. Kinek fáj ez, hogy később már nem lehet? Dehogynem lehet!!
2012. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tarts, de


1. ez már nem lakodalom, inkább egy évfordulós buli

2. már ne várj ajándékot

2012. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!