Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
Válaszoktól függetlenül én csináltatok, de kíváncsi vagyok az érvekre és ellenérvekre.
2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
23%
kell. olyat nem játszunk, hogy a nő szül 2-3 gyereket, lelép a szeretőjével és kisemmizi az urát.
2012. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gondolom, a szükséges rossz kategória. Jó ha van!
2012. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Én aláírnám pasiként, legyen bármelyikünknek is nagyobb vagyona. Illetve ha jövőbeli menyasszonyom önszántából dugná az orrom alá, úgy hogy közben tudom hogy nincs semmije azzal csak nőne a szememben.
2012. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
48%

"olyat nem játszunk, hogy a nő szül 2-3 gyereket"


Ez gyönyörű mondat volt!


Mi van ezzel a világgal?


A gyereket szülő nőket, az édesanyákat élősködő, ingyenélőnek tartják, vagy tartod te személy szerint Utolsó?


Igaz, hogy a 3 gyerek nevelése közben nem keres pénzt a nő, de tudod te, hogy mekkora munka nevelni, gondozni 2-3 gyereket?

Azért, mert nem jár érte pénz, vagy sok pénz, attól ez már egy értéktelen dolog?


Hogy lehet így nyilatkozni egy nőről?


Másrészt a férj, akitől elválik, az ÉDESAPA, képes lenne kisemmizni a 3 gyerekét, és az anyjukat?


Borzalmas, hogy így gondolkodnak sokan az anyaságról!

2012. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
44%
Tudod utolsó amióta én erre az oldalra járok, én is olvastam pár nagyon durva esetet amikor úgy éreztem nő létemre, hogy nem normális az épen váló vagy elvált nő. Nem hiszem, hogy ennyire durván gondolta.
2012. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
38%
Én nem tartom ördögtől való dolognak, de sok esetben nem igazán értem a jelentőségét... Mert ha a házasság előtt szerzett vagyonról van szó, akkor az egyébként is különvagyonnak minősül (jogilag is, szerződés nélkül is), amit viszont a házasság után szereznek, arról előre hogyan tudnak rendelkezni házasságkötéskor?
2012. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
16-os igen de ha eladják az örökölt házat és abból vesznek egy nagyobbat, akkor az már nem különvagyon. Még akkor sem ha a különvagyonból vették. Persze bizonyítva az, ezért jó a házassági szerződés.
2012. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
38%
# 17: ok, de ha házasság UTÁN veszik a különvagyonból a házat, akkor az a házassági szerződésbe nem kerül bele. Vagy utólag kötnek házassági szerződést? Minden egyes újabb vagyontárgy vásárlásakor nem szoktak kötni... Vagy igen?
2012. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sajnálom, hogy nem kötöttem. Igaz akkoriban azt sem tudtam, hogy létezik ilyesmi. Azt sem gondoltam volna, hogy a férjem akit gyerekkorom óta ismertem, a kapuzárási pániktól elveszti a józan eszét.

Én örököltem a nagyszüleimtől lakást,kocsit, telket(a férjem gyakorlatilag két bőrönd ruhát hozott a házasságunkba). A házasságunk után mindent eladtunk és az árából vettünk családi házat, drágább kocsit. Minden szép volt addig amíg a férjem be nem szeretett egy 19 éves lányba(24 év házasság után) és nem hagy itt miatta. Persze a ház és a kocsi közös vagyonnak számított, mivel már a házasság után vettük, tehát mindennek vitte e felét. Amiért az én nagyszüleim, szüleim dolgoztak és hagytak rám örökségül abból most az új nő éli világát.

2012. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
62%

14-es vagyok.

Hát jó, lehet, hogy tényleg sok hülye nő van, aki kisemmizi a párját...

Nem tudom, biztos vannak pénzéhesek!


Na, de akkor is, a gyerekek miatt a nő eleve hátrányban van a munkaerőpiacon, és a munkahelyén is, szóval nem tud úgy pénzt keresni, és annyi pénzt keresni, mint egy szorgalmas férfi, ott a háztartás, a gyerekek...

Lehetetlen!


És persze, hogy ő nem tesz annyi PÉNZT a közösbe, mint a férj!

Na, de attól még nem ingyenélősködött, hanem nevelte a gyerekeiket, ez ugyanannyira komoly munka!

2012. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!