Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom ilyet akar rendelni, nem túl kihívó ez?

Ti mit szólnátok hozzá, ha ilyet venne fel?


Http://rubynmenyasszonyiruha.hu/spd/KU_08/Menyasszonyi_ruha_Rubyn_KU_08


2012. okt. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

te írtad, hogy a kérdező feltette ide a párját, és stb... vagyis erre célzott az előbb író.


itt nem azzal van a gond, hogy mindenki vallásos lenne, de mindenki tisztában van az alapvető etikettel, ILLEMmel, hogy NEM ILLIK így bemenni a templomba, mint ahogy te sem mész csipke rózsaszín miniruhában temetésre.

2012. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megérteni, hogy oltári nagy különbség van csinos, mutatós, szexi menyasszonyi ruha és kihívó, majdhogynem mindent megmutató, a cicit-puncit kirakó menyasszonyi ruha között. Ez utóbbi közönséges. Ezért az a véleménye a válaszolók többségének ami. És nekem is, pedig nem vagyok prűd, de ez a ruha tényleg k.rvás. Rengeteg csinos, szexi ruha van, amiben igenis megmutathatja az alakját, hogy mennyit fogyott, de az, hogy az esküvőn mindent kirak, hogy mindenki csámcsogjon a bugyiján, meg hogy mennyire kerek a cicije, az egy kicsit sok.
2012. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm a válaszokat, már akik értelmesen hozzá tudtak szólni és nem csak veszekedni tudtak, hogy ki mit írt.


EGY SZÓVAL SEM ÍRTAM, HOGY Ő VALLÁSOS.

Azt írtam, hogy a szüleim és én vagyunk nagyon vallásosak.

2012. okt. 4. 11:27
 54/61 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván az "értelmes hozzászóló" az, aki neked ad igazat. Remek.
2012. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván a kérdezőnek az az értelmes válaszoló, mint ahogy le is írta, aki nem állt le vitázni butaságokon. Csak felhívtam a figyelmed erre. Egy szóval nem írta, hogy az, aki egyetért a felvetésével.
2012. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
39%
67%-os! Nagyon unatkozol??
2012. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem rohadt jó!!!Én nem vagyok se ribi se egyéb más különleges szolgáltatásokat nyújtó személy, de nekem ez a ruha nagyon tetszik!Bár nekünk nem lesz templomi esküvőnk, így számomra ez nem fog határt szabni.Azért mert menyasszonyok leszünk nem kell még apácát játszani!Én is néztem, csak félek ezektől a netes oldalaktól!
2012. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a ruha eléggé kihívó, templomba nem illik. (Ha lesz templomi esküvő mindenképp ajánlatos lebeszélni róla valahogy.)Tényleg rengeteg olyan ruha van, ami kihangsúlyozza a szép alakot, de nem közönséges módon, hanem finoman és ízlésesen. Elöl rövid fazonokból is van olyan, ami templom-kompatibilis. Szerintem mutass neki alternatívákat, amikben neked tetszene. Egyébként alapvető divathiba, ha mindene ki van hangsúlyozva valakinek, az egyszerűen közönséges, ezért egyszerre csak vagy a lábat vagy csak a dekoltázst stílusos hangsúlyozni. (Mint a sminkben: vagy száj- vagy szem-hangsúlyos, a kettő együtt már bohóc.)
2012. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
54%
Hát szerintem aki ilyet felvesz, az tényleg vagy egy ilyen üres fejű butuska, de "cééép vok" csaj, vagy hosszú évekig kövér volt, valahogy lefogyott és azóta azt se tudja, hogy pakoljon ki mindent, próbálja egyben pótolni, hogy évekig takargatta magát.
2012. okt. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

ez nem tetszenek neki?


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..



nem az én kérdésem, de a ruha hasonló

2012. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!