Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom ilyet akar rendelni, nem túl kihívó ez?

Ti mit szólnátok hozzá, ha ilyet venne fel?


Http://rubynmenyasszonyiruha.hu/spd/KU_08/Menyasszonyi_ruha_Rubyn_KU_08


2012. okt. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt a ruhát csak azért vágta eléd, mert úgy gondolta, hogy milyen ronda (megjegyzem, nem az), de magamból kiindulva biztos egy 'zsák' ruhát mondanék következőnek. Szerintem nézegess olyat, ami Neked is elfogadható, majd linkelek én is párat, ami hasonló, de mégsem kelt ennyire olcsó hatást.


Mellesleg azt írod, vallásosak vagytok, gondolom lesz templomi is illetve, ebben a ruhában biztosan nem lesz, mert ebben nem foják beengedni a templomba

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak blöfföl.Ez teljesen ellentéte a másik ruhának. Ezzel csak azt akarja mondani,hogy akkor "nesze,a kedvedért felveszek egy hagyományos minent takaró ruhát",mire te megsajnálod és azt mondod (szerinte),hogy oké,vedd fel amit akarsz.Mire felveszi a kérdésben linkelt ruhát
2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
91%

22es vagyok



[link]


[link]

2012. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a ruhát itt már egyszer fel akarta venni valaki. Már akkor is mondtuk neki, hogy gáz, még akkor is ha jó lába van. valami jó lábú filigrán csaj volt állítólag...nem a te menyasszonyod?


Csak most nem találom a kérdést...

2012. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

mi van akkor ha eleve nem is a völegény a kérdezö?normál esetben a völegény nem is lathatja a menyasszonyt....ruha stb...én a férjemmel jo ideje hazasságban élek,de anno meg nem is latta még a ruhát sem...csak az oltár elött mindent.

lehet én vagyok meg a hagyományok hive? vagy kihaltak mar ezek a szokások?

2012. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Már most provokál és sértődik? Hát ez jó....

Egyébként nem illik ilyen ruhát felvenni, ennyire kihívót. Kihívót majd akkor vegyen fel, amikor kettesben lesztek. Ráadásul azt írod vallásosak vagytok, akkor biztos templomi esküvő is lesz.... Hát. Nem vagyok prűd, de ez sok. Ha én lennék a vőlegény (ha nem lennék nő), azt mondanám, nehogymár mindenki a menyasszonyom lábait nézze, meg leül és kivan a bugyija is. Nem, próbáld lebeszélni.

2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
23-osztom
2012. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
41%

Az itteni válaszok túlnyomó többsége esküvős témákban mindig az volt, hogy ez az ara élete nagy napja, és akkor engedjük már meg, hogy azt tegyen, amit akar, végül is ez a nap az övé. Ilyen válaszok voltak mindig, hogy ez a te nagy napod, ne szóljanak már bele, mi közük hozzá, stb. stb.

Most meg ezzel a ruhával mintha mindenki éppen az ellenkezőjét akarná mondani. Miért, ez nem a kérdező párjának nagy napja? Neki nem lehet valami olyan, amit ő szeretne és csak ma és csak egyszer és csak most?

Most mitől változott meg ilyen "ribancozóvá" a közvélemény??

2012. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
42%
Á mind le fogtok pontozni, de nekem tetszik! Nem mondom, hogy viselném, de nem botránkoznák meg rajta :)
2012. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!