Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom ilyet akar rendelni, nem túl kihívó ez?

Ti mit szólnátok hozzá, ha ilyet venne fel?


Http://rubynmenyasszonyiruha.hu/spd/KU_08/Menyasszonyi_ruha_Rubyn_KU_08


2012. okt. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
67%
Ha szexit akar, inkább valami szép sellő-fazonú legyen.
2012. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik válaszoló erre a kérdésre gondolt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2012. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
búcsús.
2012. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon gyönyörű, egyedi ruhák vannak, extravangánsak, ugyanakkor elegánsak.

Pl a Petunia szerintem sejtelmesen szép, próbáld jobb belátásra bírni a kedvesedre.

[link]

2012. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
50%

találtam egyet, ami szerintem tetszene neki, ha nem ragaszkodik a rövid ruhához, mert ez tulajdonképp ugyan az, csak hosszúban:

[link]


van, aki ezen is fennakadna, de még mindig inkább, mint az általad mutatott...

2012. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem rá tudom beszélni egy másik ruhára.

Egyébként azt a kérdést nem ő tette ki, mert ő nem edző vagy mit olvastam, hogy micsoda...


Ő szerinte azért kell felvennie ilyen ruhát, hogy megmutassa az alakját mindenkinek, hogy le tudott fogyni.

Hiába mondom neki, hogy attól, hogy felvesz egy hosszú ruhát nagyon is fog látszani az a 32kg amit leadott és nekem eddig is bomba nő volt...de nem hiszi el nekem.

2012. okt. 3. 15:11
 37/61 anonim ***** válasza:
33%

"Az itteni válaszok túlnyomó többsége esküvős témákban mindig az volt, hogy ez az ara élete nagy napja, és akkor engedjük már meg, hogy azt tegyen, amit akar, végül is ez a nap az övé. Ilyen válaszok voltak mindig, hogy ez a te nagy napod, ne szóljanak már bele, mi közük hozzá, stb. stb.

Most meg ezzel a ruhával mintha mindenki éppen az ellenkezőjét akarná mondani. Miért, ez nem a kérdező párjának nagy napja? Neki nem lehet valami olyan, amit ő szeretne és csak ma és csak egyszer és csak most?

Most mitől változott meg ilyen "ribancozóvá" a közvélemény??"


Egy felnőtt embernek a hétköznapi öltözetébe sem szól bele senki normális esetben, ezért a köz óhaja, hogy az ünnepi öltözék se legyen kivétel a szabály alól. De ha valaki felrak egy képet egy ruháról és megkérdezi, kihívó-e, akkor kap rá választ, egyéni vélemény szerint. Persze az ő döntése továbbra is, hogy felveszi vagy sem. Ezek csak vélemények. Utcai viseletre is megkaphatja bárki, hogy "nem való utcára, kilóg belőle mindened".


Ha amúgy is kihívóan öltözik a menyasszony, akkor viszont úgysem kelt nagyobb feltűnést, mint általában.

2012. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Nem öltözik kihívóan, igaz mindig szoknyában jár, de csinosan van felöltözve.
2012. okt. 3. 16:34
 39/61 anonim ***** válasza:
85%
Nekem se tetszik, a felső része hálószobába való, és nem a közönségnek...
2012. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon vallásosak vagytok, akkor hogy merült fel ennek a ruhának a gondolata a menyasszonyodban? Ami egyébként tényleg nagyon közönséges.
2012. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!