Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek érdemes külföldi honlapról rendelni?

És ha mondjuk ilyen ruhát választanék, annak szerintetek meg lehetne oldani, hogy fel lehessen valahogy gombolni az uszályát? Ezt egy varrónő meg tudná csinálni?


2012. szept. 15. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy nagyon szép és romantikus ruha. A épet mutasd meg egy varrónőnek aki eldönti, hogy meg tudja e csinálni vagy érdemes e egyáltalán. Amúgy meg abban az esetben érdemes csak külföldről rendelni, ha megadhatod a pontos méreteidet és azok alapján szablyák meg a ruhát. Mert ha kicsit nagy az még egy dolog, de ha kicsi akkor küldheted vissza. és elég drága lenne ide-oda küldözgetni egy ilyen ruhát.

Gratulálok az esküvőhöz

2012. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lefordítani nem tudom, de nem mindegyikhez van uszály, varrónő meg ki tudja tudna-e beszerezni pont ilyen anyagot és a szín is passzoljon.

az én ruhámról le lehetett venni az uszályt. Olyan szép főleg ha vannak kicsi koszoruslánykák is...

2012. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ruha. Egy varrónő nem igazán, mert speciális anyagok kellenek, de talán egy esküvői szabászat igen.
2012. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első:

Én dolgoztam esküvői ruhakölcsönzőben, a legtöbb esetben alakítani kellett a ruhákon. (úgy, hogy utána vissza is kellett csinálni az eredetire) Ez nem olyan nagy ördöngősség egy normális varrónő számára.

Volt, hogy a 180 cm-es menyasszonyka után kellett a menyasszonyi ruhát kisebbre venni egy 157 cm menyasszony számára. :)

2012. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Gyönyörű ruha!

A legszebb eddig, amit ide belinkeltek.

2012. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Általában az uszályok levehetőek. "Sima" varrónő nem nagyon csinálna ilyet, de sok olyan szalon van, ahol nem csak kölcsönözni, hanem varratni is lehet ruhát. Annak idején mikor házasodtam, én is varrattam az enyémet. Vittem képet, hogy milyet szeretnék, és nagyon szép lett. (Még mielőtt valaki nagyot gondolna: 4 évvel ezelőtt 130e Ft-ért varrták meg, nyilván nem lett a sajátom, hanem a kölcsönzős cégé maradt - vidéken)
2012. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép a ruha szerintem is. Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy csak az uszályrögzítést szeretné varrónővel csináltatni. Ha így gondoltad kedves kérdező, szerintem azt meg tudja csinálni egy varrónő, a teljes ruhát már nehezebb, de vannak, akik erre vannak specializálódva.
2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pötyös Panni ***** válasza:
Azt gondolom róla hogy meseszép:)))
2012. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, a kérdés arra vonatkozott, hogy egy varrónő be tudna-e valami olyan megoldást iktatni, mi segítségével fel lehetne valahogy gombolni a ruha gyönyörű uszályát.
2012. szept. 16. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Megtudja oldani nekünk októberben van a ruha uszályát felgombolósra varrta egy sima varrónó.


A ruha maga nagyon szép, bár nem az én stílusom..


Én az ebayről rendeltem kb 2 hét alatt itt volt a ruha meseszép és mindössze 50.000ft-ért az enyém lett nem pedig kölcsönzős...szóval szerintem megéri...

2012. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!