Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek érdemes külföldi honlapról rendelni?

És ha mondjuk ilyen ruhát választanék, annak szerintetek meg lehetne oldani, hogy fel lehessen valahogy gombolni az uszályát? Ezt egy varrónő meg tudná csinálni?


2012. szept. 15. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem az Én stílusom, de nagyon szép.Szerintem ne is kérdezgess mert ez a TE napod lesz és olyan ruhád legyen ami Neked tetszik.Simán rendelnék, mert ha még a méret pont nem is stimmel de egy jó varrónő mindenre képes!Sok boldogságot!:-)
2012. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Varrónő vagyok és azt tudom mondani, hogy többféle módon is el fel lehetne gombolni az uszályt.Úgy, hogy befelé, a szoknyarész alá gombolod vagy pedig kívülről.Átlátszó gombbal, ami nem is látszana és te is könnyedén kezelheted.Egy normális varrónő, de akár még te magad is megcsinálhatod, ha van aki segít rád igazítani és bejelölni, te pedig fel tudsz varrni 2-3 gombot :)
2012. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!