Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom ilyet akar rendelni, nem túl kihívó ez?

Ti mit szólnátok hozzá, ha ilyet venne fel?


Http://rubynmenyasszonyiruha.hu/spd/KU_08/Menyasszonyi_ruha_Rubyn_KU_08


2012. okt. 3. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
2012. okt. 3. 13:21
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok, túl rib@ncos.
2012. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
96%
hát ha otthon szerepjátékoztok benne, akkor jó, amúgy elég durva ezt felvenni esküvőre.
2012. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
71%
Ha már elöl rövidebb, akkor legalább térdig legyen takarva mert ez jóformán pin@ig kirak mindent!
2012. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

3.-kal egyetértek.

Közönséges.

2012. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem ez egyáltalán nem tetszik, de embere válogatja...szerintem is túl kihívó, én megmondanám neki, hogy a kevesebb néha több..
2012. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

[link]



hát, elég kihívó, ilyenben pl. templomba nem fogják beengedni, de táncolni se nagyon lehet benne, kinn lesz belőle mindene, akár szó szerint is.

Nem mellesleg, mit fognak szólni a családtagok?

Szerintem próbáld rábeszélni egy hasonló, de szolídabb ruhára, pl.:

[link]


itt is érvényes a szabály, hogy vagy felül mutatunk többet, vagy alul, ha mindkettőt megteszi, az enyhén szólva kvás lesz...

2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
17%
Ha elég szép lába van hozzá, miért ne?
2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
osztom a többiek véleményét.
2012. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
89%
Ízléstelen és magamutogató, nem értem miért az esküvőjén kell az ember lányának kidobni mindent. Gondolom a hétköznapokon is ilyen feltűnő személyiség, mert egy átlagos nő ilyenben nem érezné jól magát, sőt, meg sem fordulna a fejében, hogy ilyen közönséges ruhát húzzon magára. Biztosan ismered a mondást, hogy néha a kevesebb több...nos, a menyasszonyod valószínűleg nem. De szíve joga kinevettetni magát, egy biztos, egy normális mozdulatot nem fog tudni tenni egy ilyen ruhában úgy, hogy ne mindenki az ő bájain csámcsogjon :-D
2012. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!