Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti meghívtátok a kollégáitokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meghívtátok a kollégáitokat az esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Igazán nagy barátság nincs közöttünk, de tuti megsértődnének ha nem hívom meg őket.
2012. szept. 4. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Esküvőre család, barátok. Vinnék sütit, képeket. Ennyi.
2012. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi csak az esküvőre hívtam kollegákat-kolléganőket!

A lagzi az már teljesen családias volt, avval a 80 emberrel :)

2012. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi sokan vagyunk egy irodában. Aki a legközelebb áll hozzám, mondhatni baráti a kapcsolatunk, őt elhívom a lagziba is. A többieket az esküvőre, tehát akinek van kedve jöjjön el nézzen meg Minket, de a lakodalomra nem! Igen, sütit képeket majd hozok, de annyira nem szoros a kapocs. Mivel a kérdésed az esküvőre irányul, oda nyugodtan... Csak határozottan szögezd le, hogy csak oda, nehogy a vacsira is beállítsanak :-)
2012. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk az a szokás,hogy a templomira meg vannak hivva,aki jön jön,mind1,elférnek

De ennyi,utána/előtte levő polgárira,vacsorára,lagzira nem szokás.

2012. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Nálunk szokás mindenkit meghívni a templomi/anyakönyvvezetői ceremóniára . Ez a világon semmibe nem kerül a párnak.


Vagy ha nagyon nem akarod, hogy ott legyenek, akkor ne hívd meg őket. Nem kötelező. De akkor ne beszélj utána a melóhelyen az esküvődről, a nászajándékokról, a nászútról etc... Mert az úgy elég bután jön ki, hogy boldogan mesélsz róla, de őket kihagytad belőle...

2012. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk az egyik tanúnk a kollégám volt.Nekem nincsenek szüleim a feleségem szüleivel meg olyan rossz a viszonyunk,hogy el sem jöttek az esküvőre.Nekem nagyon jó viszonyom volt az akkori kollégáimmal szinte családtagként tekintettem rájuk így evidens volt,hogy szülők híján őket hívjuk meg.Szerintem normális esetben a szülőkön és rokonságon kívül a legkedvesebb baráti kolégákat illik meghívni.Ha nem ápolsz velük baráti viszonyt akkor szerintem nem gáz ha nem hívod meg őket.
2012. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt nem hívnám meg őket. Úgy gondolom, az ember esküvője abszolút magánügy és olyanok legyenek rá hivatalosak, akik kedvelik az ifjú párt és együtt tudnak velük örülni. Én kíváncsiskodókat nem szeretnék, és nem szeretném ha kitárgyalnák utána ( még ha nem is rosszindulatúan) életem legszebb perceit.
2012. szept. 4. 10:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyi: ha valami rossz történne velem, egyik kollégámra sem számíthatnék, viszont a családomra és a párom családjára igen. Viszont megsértődnének ha kihagynám őket és önzőnek, titokzatoskodónak tűnnék.
2012. szept. 4. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam (én vagyok az, akinél szokás mindenkit meghívni). De belegondoltam, hogy ha olyan légkörben dolgoznék, mint te, akkor vajon mit csinálnék...


Szerintem akkor is meghívnám őket, hogy ne érje szó a ház elejét, de valamilyen csellel azért tennék róla, hogy ne akarjanak majd eleget tenni a meghívásnak. Vannak erre praktikák.

Mikor lesz az esküvő? Szerintem puhatold ki, hogy hogy reagálnának a meghívásra. Pl. Hintsd el, hogy xy olyan szép lett, mintha épp férjhez menni készülne, mit gondoltok meghív majd az esküvőjére? Vagy valami hasonló. A válaszok alapján pedig majd okosabb leszel, hogy egyáltalán tartanod kell-e a jelenlétüktől egy meghívás esetén.


Én -bár nem szeretem- de azért szoktam manipulálni, irányított beszélgetésekkel az embereket (azokat akikkel nem lehet nyíltan beszélgetni, mert nem tudhatom, hogy mire számítsak tőlük). Ez nagyon hatékony. Alkalmazd!

2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem eljönnének, mert imádnak kíváncsiskodni, meg kíváncsiak a legfrissebb történésekre. Épp ezt szeretném elkerülni, hogy csak ezért jöjjenek. Én az őszinteségben hiszek, nem kell a körítés. (párom is így gondolja)
2012. szept. 4. 10:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!