Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én érzem a bántó szándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem a bántó szándékot ebben?

Figyelt kérdés

Már nagyban tervezzük az esküvőt, de most úgy érzem, elbizonytalanodtam. A vőlegényem előállt azzal, hogy szeretne házassági szerződést. Érdekes, eddig szó sem volt róla, szerintem az anyós duruzsolta a fülébe! Nem értem, miért kell engem úgy beállítani ezzel, mintha a pénzére hajtanék. Igen, sokkal többet keres nálam, és a ház, amiben élünk, ő dolgozta össze, de szerintem attól még nem kéne ilyen papírt aláírnom. Mintha már a válásra készülnénk én meg egy jöttment volnék... Vagy a bátyja esetétől fél, aki a válásakor sokat vesztett? Egyszerűen úgy érzem, csalódtam benne.

Ti mit gondoltok erről?

22N


2012. máj. 8. 18:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sem normalis, hogy a feleseg kisemmizte a ferjet, es ezt nokent mondom. A legundoritobb, hogy a gyerek volt a tokeletes eszkoz mindehhez. Azert erdekelne milyen pszichologiai kovetkezmenyei lesznek annak, hogy az anyja penzehes, az apja meg mindennek el lesz mondva, mert felredugott.

Persze lehet, hogy a feleseg 320 kilo, es ketevente egyszer jut eszebe a szex par masodperce, es akkor is megbotrankozik a gondolaton, de egyertelmuen a ferj a hibas, aki lehet, hogy meg probalta is megbeszelni a dolgot az asszonykajaval, de csak nem jott ossze.

De a ferj a hibas egyertelmuen.

A hazassagi szerzodes nem hulyeseg, hasznos dolog. Forditott esetben (ha neked lenne nagy vagyonod, es kepes lennel racionalisan gondolkodni) te is akarnal.

En nem azt mondom, hogy nem lehet a gyerektartas osszeget az egekig emelni, majd ebbol kivenni egy lakast, de azert valakit a SAJAT HAZABOL az utcara dobni... Na ahhoz kell pofa.

2012. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

49. Ezek szerint számodra nem érthető a különbség, amiről beszélek..... Elég szomorú.

Az idióta megjegyzésedért pedig jelentettelek! Ismeretlenül ne idiótázz le senkit, semmi jogod nincs hozzá....

2012. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
38%
Gratulálok, remélem ettől jó napod lesz. miért nincs jogom ha ez a véleményem?
2012. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
A véleményed meglehet, de ne idiótázz ismeretleneket. Pont. Igen, köszönöm, jó a napom!
2012. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Látom, nagy vitát generáltam. Azért nem kell félteni a bátyját, volt hova mennie, mivel még volt egy másik lakása is. Nem lett kisemmizve és a ház, amiben az exsógornő lakik, a gyerekük nevén van, még a férj ragaszkodott ehhez korábban. Az exsógornőm csak ezt használva maradt a házban a gyerekkel, szerintem elég jogos, főleg a történtek után.

Azt várta volna a férj, hogy menjenek albérletbe a gyerekkel, miközben a gyerek nevén ott a ház?

2012. máj. 9. 10:45
 56/62 anonim ***** válasza:

Nem nem és nem. Ha így írod, akkor már más a leányzó fekvése, de ezekről itt senki nem tudott. Ha volt másik lakása a pasinak és ez a ház a gyerek nevén van, akkor szerintem nincs itt probléma. De ez végülis nem kisemmizés, holott erről írtál. Bár nem tudom, hogy egyéb dolgokat vitt-e az asszony vagy sem.

Ettől függetlenül én tartom a véleményem, hogy írd alá a papírt, ezzel is bizonyítván, tényleg nem pályázol olyanra, ami nem a tiéd. Az ember nem tervez válást, főleg nem az esküvője előtt, mégis hányan válnak el. Pedig ők sem úgy házasodtak, hogy x év múlva váljanak. Én sem úgy mentem férjhez anno, hogy elválok, mégis ez lett. A második férjemmel nagyon jó a házasságunk, azonban úgy gondolom, nyugtával kell dicsérni a napot, igazság szerint FOGALMAM SINCS mi lesz x év múlva. Hiába szeretjük egymást most és ismerjük egymást.

2012. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

A kisemmizést a párom és a bátyja szavai után mondtam, ők fogalmaztak így. Pedig hát gyakorlatban nem így volt.

Vagyis a másik lakása üresen állt, azt be kellett neki rendeznie, bár sok mindent elvitt abból a házból, ahol éltek. És a kocsiért is reklamál, pedig azt még ő vette anno a feleségének, és a nevére íratta, mégis úgy beszéltek róla, mintha ellopta volna. Meg persze neki is van saját és jobb is.

A szerződést valószínűleg alá fogom írni. Már azért is, hogy rám ne mutogassanak ujjal.

2012. máj. 9. 10:55
 58/62 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit helyesnek találsz!
2012. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
77%

Így azért egészen más....

Mondjuk ha valaki mellettem félred.g, akkor utána nem furikázok abban a kocsiban, amit talán pont a lelkiismeret-furdalása miatt vett nekem.

Az ex-sógornőd dolgozik?

2012. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozik, gyes után rögtön visszament a régi munkahelyére.
2012. máj. 9. 11:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!