Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én érzem a bántó szándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem a bántó szándékot ebben?

Figyelt kérdés

Már nagyban tervezzük az esküvőt, de most úgy érzem, elbizonytalanodtam. A vőlegényem előállt azzal, hogy szeretne házassági szerződést. Érdekes, eddig szó sem volt róla, szerintem az anyós duruzsolta a fülébe! Nem értem, miért kell engem úgy beállítani ezzel, mintha a pénzére hajtanék. Igen, sokkal többet keres nálam, és a ház, amiben élünk, ő dolgozta össze, de szerintem attól még nem kéne ilyen papírt aláírnom. Mintha már a válásra készülnénk én meg egy jöttment volnék... Vagy a bátyja esetétől fél, aki a válásakor sokat vesztett? Egyszerűen úgy érzem, csalódtam benne.

Ti mit gondoltok erről?

22N


2012. máj. 8. 18:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
94%
Te is bevehetnéd a szerződésbe, mi legyen, ha megcsalna.
2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem bántó dolog, csupán előrelátó.

Most érted, azt h a jelenben mi van, hogy szeretitek egymást, harmonikus a kapcsolatotok, stb. az 1 dolog, az most van. De hogy 15-20 év múlva is ugyanez lesz e a helyzet, senki sem tudhatja.

Remélem azért nem lesz rá szükség!

2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Engem amiatt zavar, hogy az egész feltehetően azóta foglalkoztatja, hogy kiálltam az exsógornőm mellett. Mert ők persze minden k*rvának elmondják, mert a lakás az övé lett (de teszem hozzá, van egy pici gyerekük! Nem is tudott volna hova menni), azt meg mintha elfelejtenék, hogy a válás fő oka a párom bátyja volt.
2012. máj. 8. 20:24
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

"Mintha már a válásra készülnénk én meg egy jöttment volnék"


Az vagy.Egy ember,aki jött és lehet,hogy mindent visz.Az okos más kárán tanul.A vőlegényed látta,hogy hogy lehet eljutni a szerelemtől a pokolig és gondolom van annyi esze,hogy ő ezt el akarja kerülni.

Persze könnyebb megsértődni,így talán meg lehet úszni a papírt.De nem kell aggódnod.Ha sokat keres és váltok,akkor a házasság után szerzett dolgok feleződnek.A házat legalább hagyd meg neki.

2012. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted a párod, akkor miért probléma aláÍrni, hisz neked igazából ahhoz semmi közöd, de amÍg rendben van minden élvezheted, de normális, hogy ha nem, akkor miért is kéne kapnod belőle? Vagy a pénz is dominál nálad?
2012. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
En sem erzem bantonak, sot, en no letemre fogok iratni, mert van egy hazam, ami ugy erzem nem csak az enyem, hanem a csaladome is, mivel orokoltem. Ez alapbol az enyem maradna valas eseten, de mivel epitek hozza, az mar kozos tulajdon, el kene adni. Nem vallalom a kockazatot, mert szerelmes vagyok, de hulye nem.
2012. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy válásra készülnétek. Itt egy megfontolt döntésről van szó, amivel rengeteg problémától kímélhetitek meg magatokat, ha mégis úgy alakul. Ne mondd, hogy nem, mert ezt előre nem tudhatod. A legnagyobb szerelmek is alakultak át idővel, rengeteg mindentől függ, élethelyzet, anyagi problémák stb.stb. Én inkább az eszemre hallgatnék.
2012. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de ha EZEN Te képes vagy fennakadni, akkor már előre sajnálom a leendő férjed.
2012. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
34%

Most nem azért.De a párja báttáynak ahoz volt f*rka hogy legyen családja gyereke...volt ahoz hogy félrekúrjon.De azt már nem vette be a gyomra se neki se a rokonságnak ,hogy ex asszony vinnie amit tud?Egész életére ott a gyerek akit EGYEDÜL kell nevelnie.Ha nem vitt semmit akkor ne hozzon el semmit de neveljen a semmibe semmiből gyereket?Hol?Miből?


Nincs gyerekem ,de őszintén szerintem Én se tennék másképp akármilyen számító dögként hangzik.


Ebbe válaszolók belegondoltatok?Mert így kivülről könnyű mondani ,hogy írja alá...

2012. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Te utolsó , az illető egy jómódú , gazdag család sarja.Valószínű hogy nem 30.000 forint a gyerektartás havonta.Olyat is hallottam egy gazdag férfi havi 160.000 forintot fizetett 2 gyerekre és az anyuci nem akart elmenni dolgozni mondván hogy így is megélnek.
2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!