Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelt kérdés
Itt nem 80 kilóra gondolok.Neki már nem illik fehér ruhát ölteni?

2012. ápr. 6. 09:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
40%
"Az igazi szépség belülről fakad" duma tényleg üres csacsogás. Akkor is, ha fáj ....
2012. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól áll a ruha rajtad! Megnéztem a képet és olvastam tovább, mikor írtad a karod újra rákattintottam a képre mert tényleg nem vettem észre :) szóval ne aggódj! sok boldogságot!
2012. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
81%

én nem értem, ez most miért jó, hogy oltjátok szegényt... nem is néz ki rosszul, pedig a fehér ruha általában még kövérít is.


én sovány vagyok és mindig utálom, amikor cseszegetnek a molettek, de amikor látom, hogy a többi sovány hogy beszél velük, akkor néha megértem...

2012. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nem problémázok azon sem,ha nem akartok a kedvemre tenni. Ez volt a kérdés. Van akinek csúnya,van akinek nem.:)
2012. ápr. 7. 12:15
 45/49 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem valami szép látvány :S Írtad, hogy kezelés alatt állsz, én a helyedben biztos megvárnám, amíg le nem megy még 20-30 kiló, és utána gondolkodnék csak esküvőn. Te döntésed, de ha majd visszanézed a képeket (esetleg már vékony testalkatúként) csúnyának fogod látni magad, és a betegségedre fog emlékeztetni.
2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Jövőre babázni szeretnék,és lehet,hogy ennél sosem leszek szebb. Vártam eleget,nyolc éve vagyunk együtt...Köszönöm a sok választ!
2012. ápr. 16. 20:04
 47/49 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet, hogy van csúnya kövér menyasszony...ezt nem tudom, ahhoz látni kéne az összeset. De TE ezer százalékra nem vagy az!! :)

Köszönöm, hogy feltetted a kérdésed, és a képet, mert látom, hogy hasonló alkattal is lehet szép menyasszony valaki, így kicsit megnyugodtam. :)

Azt megkérdezhetem, hogy hány cm magas vagy?


23N (én 100 körül mozgok)

2012. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
a másik, hogy a ruhát is jól választottad szerintem, mivel egy kicsit be van húzva oldalt, karcsúsit is egy kicsit. én is majdnem ugyanilyet választottam :)
2012. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

04-08 00:32

Nem vagyok menyasszony, lehet, hogy nem is leszek sose.

De amit írtál, hogy majd 20-30 kiló minusz után kéne esküvő, meg vékonyan sz@r lesz visszanézni... Szerintem pont, hogy nem. Mert ha lesz ennél jobb, akkor a jelennel fog törődni, és a múlt csak erősíteni fogja, hogy mi volt és tudott rajta változtatni.

+ írta, hogy babát szeretne.

Nekem az áltag súlyom régen 73 kg volt. Valamiért pont akkor estem teherbe, mikor ez 80 lett (alacsony vagyok, 165 cm).

90 voltam, mikor szültem.

Ennek lassan 3 éve, most 65 kg vagyok, de nem érzem, hogy ezen a 15 kiló minuszon múlt volna, hogy jobb lett volna megvárni, és utána teherbe esni.

Az esküvő sem ilyen dolog.


Kérdezőnek sok boldogságot!

(Sógornőm nagyobb darab, mint Te vagy. De ahányszor megnézem az esküvői képeit, szépnek látom. Az arca szép, a ruhája ízléses volt, előnyösen állt rajta, hazudik, aki azt mondaná, hogy csúnya menyasszony volt, pedig jóval 100 fölött van. Mondjuk elég magas, 186 cm körül.)

2012. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!