Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelt kérdés
Itt nem 80 kilóra gondolok.Neki már nem illik fehér ruhát ölteni?

2012. ápr. 6. 09:23
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg. hogy a férjednek tetszel és kész! :)

Üdv egy hasonló súlyú menyasszony

2012. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
84%
szerintem minden menyasszony szép. :) meg kell találni az alkatának legmegfelelőbb fazonú ruhát. vannak kimondottan ilyen menyasszonyi-ruha szalonok, amik molett nőknek vannak.
2012. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%
Igényes, hozzád illő ruhában (akár fehér) csinos leszel. A barátnőm 120 kg és szép volt. Azért esküvőig egy kis sport és diéta nem árt ha van rá lehetőséged.
2012. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
71%

Csúnya menyasszony szerintem sincs!

Biztosan fogsz katalógusban találni olyan fazont, amit kifejezetten erősebb testalkatú hölgyeknek terveztek, a varrónőddel (ha kölcsönzöd, a kölcsönzővel beszéld meg)!


Ha a vőlegény is erősebb testalkatú, még fel sem fog tűnni, hogy a menyasszony sem nádszálvékony!

Szép leszel, nyugi!

2012. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 6. 10:05
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon csini!
2012. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Kedves vagy.:) Csak azok a karok...:(
2012. ápr. 6. 10:16
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

csinos a ruha és te is csinos vagy benne. a karok meg... hát ilyen és kész. hidd el, senki nem a karjaidat fogja nézni, hanem, hogy milyen a kisugárzásod. ha egyébként fogyni szeretnél, ne egyél cukrot, lisztet és sok fehérjét fogyassz zoldséggel, gyumolccsel. ne fogyokúrázz, annak nincs értelme. életmodot válts, tornával. hidd el, 2 honap alatt csodát tesz, csak elhatározás kérdése. van egyébként 1 hasonlo adottságokkal rendelkezo barátnom mint te, neki még nem aktuális az eskuvo, az enyém miatt mutatta meg a ruhát, amiben egyszer férjhez szeretne menni. ilyesmi volt: [link]

de a tiéd is nagyon szép szerintem.

2012. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs miért szégyenkezned. Jól áll a ruha. Nem lehet mindenki 60 kilós. Miért ne illene a fehér? Semmi köze a kilókhoz. Aki 110 kilós azon pirosban, zöldben, kékben is látszik, hogy annyi. Nem minden kövér nő csúnya. Szerintem te nem a zsírdisznó kategória vagy. Szép vagy, legyél büszke menyasszony.
2012. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ruha nagyon jól áll neked!! Hidd el a völegényednek,h szerethetö vagy és neki tetszel. Ez a ti napotok, ne érdekeljen mások véleménye.
2012. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!