Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelt kérdés
Itt nem 80 kilóra gondolok.Neki már nem illik fehér ruhát ölteni?

2012. ápr. 6. 09:23
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 6. 10:33
 22/49 anonim ***** válasza:
43%
Hogy csúnya egy kövér menyasszony? Szerintem igen. A kövér embereken minden ruha lóg, ezen sajnos nincs mit szépíteni, férfiakon éppúgy mint a nőkön. Kilátszó hurkák, vastag végtagok, megereszkedett bőr, narancsbőr. Nem igazán esztétikus. Sajnálom, ha nem ezt a választ vártad.
2012. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sincs semmi baj a karjaiddal, másrészt gondolj bele, hol fogsz te ilyen le-engedett karokkal állni úgy, hogy az feltűnjön? Az anyakönyvi hivatalban és a fotózásnál is minimum egy csokor virág a karodon lesz, ami már rögtön takar!


Ha az esküvő a közeljövőben lesz, akkor most addig én hanyagolnám a táplálkozási szokások drasztikus megváltoztatását, mert lehet, hogy nem lesz ideje a bőrödnek a visszahúzódásra, és akkor még kifejezetten csúnya lesz a lötyögő bőr. Másrészt a varrónőd is hetente igazíthatja a ruhádat a megvékonyodott derékhoz!!

De ha akarod, esküvő után nyugodtan elkezdheted, szépen, lassan lemennek a kilók.

De hidd el, most nagyon csinosan áll rajtad ez a ruha!

2012. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
84%

A szép az, akinek az arca szép. Van csúnya menyasszony, ha ronda az arca, vagy a sminkje elcsúfítja.

De aki szimplán duci (molett, kövér, ki mit mond) ő nem csúnya pusztán a súlyától....maximum nem olyan csinos az alakja. De csúnyának nem csúnya.

Megnéztem a képet, a ruha szép, de azt hogy TE szép vagy-e, nem tudom megmondani, mert nem látszik az arcod.


off:

A "minden menyasszony szép" mondás egy baromság......azért mert valaki menyasszony, szép még nem lesz, ha egyébként csúnya emberről van szó. Minden menyasszony boldog, meg izgatott, meg elegáns, stb., de nem feltétlen szép. EZ a mondás egy ugyanakkora állatság, mint hogy "Minden kisbaba szép". Ez is ilyen formában igaz: "Minden kisbaba ARANYOS." De hogy szép-e? Nem. És minden menyasszony sem az. Csak a szép nő lesz szép menyasszony. A ronda nő ronda menyasszony lesz, max a smink javít kicsit, de a fontos úgyis az, hogy a párjának tetsszen!

2012. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem csúnya felöltözhet csinosan, az a csúnya, ha olyan ruhát vesz fel, ami csak vékony lányoknak áll jól. Sokan azt hiszik, hogy "a nagy napon" nem igaz az ami az összes többi napon is, hogy vannak ruhák, amik tényleg csak vékony embereknek állnak jól.
2012. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Én 100 körül mozgok már és kövérebb a karom, sokkal csúnyább. (voltam 120 is) Szép vagy! :)
2012. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

11,36-nak

Szerintem igenis minden menyasszony szép, mert az igazi szépség belülről fakad, és nem az dönti el, hogy mennyire szabályos, baba-arc, vagy éppen görög-porcelán-arc, stb.

Márpedig minden menyasszony boldog, tehát ez kisugárzik az arcán, ettől válik minden menyasszony széppé.

Nem muszáj egyetértened velem, de mások véleményét tiszteletben tarthatod még akkor is, ha nem értesz azzal egyet!

2012. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Az a lényeg, hogy Neked tetszen a ruha, jól érezd magad benne és a párod csinosnak találjon. Ha ez megvan, szerintem nem lesz semmi gond a kinézeteddel. Egyébként gyönyörű a ruhád és nagyon jól áll!


Én is 110kg vagyok és mire az esküvőnk lesz, 28 hetes kismama leszek. Nekem egy krémszínű kismamaruha lesz a menyasszonyi ruhám. Amikor a párom megnézte, hogy milyen vagyok benne, csak ennyit kérdezett: Ugye akkor még nem lesz semmi akadálya a nászéjszakának? :)

2012. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
38%
Csúnyának csúnya...de ne foglalkozz ezzel. elég gyakori és megszokott dolog. Nem lehet mindenki karcsú.
2012. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő sem vékony, mégis milyen gyönyörű :) Én pont a másik végletet képviselem egyébként, de neked nagyon jól áll a ruhád!

2012. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!