Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék? Terhes a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék? Terhes a menyasszony, (barátnőm), akkor vihetek cumisüveg készletet?

Figyelt kérdés

Mostlesz barátnőm lagzija, nincs semmire szükségük ötletem sincs,háztartásban minden megvan, babának is már csak cumisüveg kell.

Arra gondoltam hogy tudom milyen fajtát akar használni (együtt néztük a neten) vennék egy készletet (3cumisüveg, +6cumi rá.

Elég ez?Illik ilyet vinni?ennek hasznát is vennék, másra nem igazán telik egyedül nevelem a fiamat, ez olyan 8ba lenne benne, mert hozzá rendelnék ilyen speciális mosókefét, mert hasfájás elleni cumisüveg, és azt nem olyan egyszerű tisztítani. Szerintetek?

És a menyasszony táncba mennyit illik beletenni?


2012. ápr. 5. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem jó ötlet. :) Még akár vihetsz pelekatortát is, mert abból sosem elég. Furán hangzik, de vannak nagyon szépek is.


[link]

Ezen mondjuk a zöld nem a legszebb, de kreativitás kérdése az egész. :)

2012. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem cumisüveg fertőtlenítőt,ha még az árban rendben van!Nagyjából annyiba kerülne,mint több cumisüveg!És nagyon nagyon hasznos:)
2012. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy nagyon jó, és ízléses ötlet.Menyasszonytáncba meg annyit teszel be, amennyit akarsz, amennyire neked telik.
2012. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

nászajándékba kicsit furán jön ki ez az ajándék


Egy esküvőn mégis csak a párt kéne ünnepelni és nem a babát, mert ez az ajándék a babának lesz.


Ez kb. olyan, hogy a kismamának szülinapja van és kap egy kis babaruhát. Örül neki de azt mégse ő kapja.



Oké, hogy nincs pénzed de akkor inkább azt a 10 ezer forintot add oda neki és ők majd közösen arra költik amire gondolják.

2012. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezért kérdezem hogy illik-e.

Azt mondja ne vigyek semmit,mindenkitől ezt kérte,de beszéltem pár meghívottal mindenki visz valamit, ami szerintem természetes is.

2012. ápr. 5. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Hááát...bennem felmerültek kérdések! Biztosra tudod, hogy nem cumi ellenes? Illetve a 3 cumisüveg soknak hangzik, főleg, ha szinte csak szoptatni akarja majd a kicsit. Persze, te ismered, te tudod, hogy kellenek-e ezek neki.
2012. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze elmondta milyet szeretne,betegsége miatt nem valószínű hogy szoptatni tud majd
2012. ápr. 5. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Gyakorlatilag valóban a babának lesz, de ettől függetlenül szerintem nyugodtan vihetsz cumisüvegeket. Pl. az unokanővéremék esküvőjekor a baráti társasággal összedobtuk a pénzt, és babakocsit vettünk. Az is a babáé lett, de örültek, mert hasznát vették, és mert nem volt. Ha arra van szükség, bátran vigyél azt!

Menyasszonyi táncnál ne arra "gyúrj", hogy ki ad többet, amennyi telik, annyit tegyél a borítékba. Felénk most olyan 20-25e Ft szoktak/fő, de ez annyira változó. Mennyire áll közel, milyen távoli rokon stb... és persze. amennyi telik.

2012. ápr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha biztosan tudod, hogy kell neki akkor talán. Lehet, hogy tényleg nem is kell neki annyi. Nekünk mivel szoptatok is 1 cumisüveg bőven elég. Ha jobb ötleted nincs, akkor vegyél, bár szerintem is ötletesebb lenne valami más. A cumisüveget vihetnéd majd babalátogatóba.
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
egy 8000 ft-os cumisuveg szett már igazán szép ajándék szerintem. ennyit babalátogatoba én tuti nem vinnék. nekem kifejezetten jol is esne, hha terhesen mennék férjhez, vki a picúrra is gondol kozben, ráadásul nem 2 ft-os ajándékot kapnak. szépen becsomagolod és szerintem teljesen ok.
2012. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!