Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándék? Terhes a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándék? Terhes a menyasszony, (barátnőm), akkor vihetek cumisüveg készletet?

Figyelt kérdés

Mostlesz barátnőm lagzija, nincs semmire szükségük ötletem sincs,háztartásban minden megvan, babának is már csak cumisüveg kell.

Arra gondoltam hogy tudom milyen fajtát akar használni (együtt néztük a neten) vennék egy készletet (3cumisüveg, +6cumi rá.

Elég ez?Illik ilyet vinni?ennek hasznát is vennék, másra nem igazán telik egyedül nevelem a fiamat, ez olyan 8ba lenne benne, mert hozzá rendelnék ilyen speciális mosókefét, mert hasfájás elleni cumisüveg, és azt nem olyan egyszerű tisztítani. Szerintetek?

És a menyasszony táncba mennyit illik beletenni?


2012. ápr. 5. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon jó ötlet,főleg ha tényleg mutatta is neked,hogy ilyet szeretne:)Az,hogy nem konkrétan a menyasszonyé az ajándék, hanem a babáé, az meg nem jelent semmit. Sokkal jobban fog örülni annak ami a baba jólétét szolgálja, mintha vennél neki valami felesleges kacatot
2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Te jobban ismered mint mi. Ha úgy érzed örülne neki, akkor hajrá! Illik-e? Elméletileg nem, de ez megbeszélés kérdése. Ha bizonytalan vagy, esetleg kérdezz rá a barátnődnél, nem hiszem hogy ezen megsértődne. A 3 db cumisüveg kezdésre kicsit sok (és 8000Ft-ért túl drága), mert az, hogy neki melyik tetszik és a kicsi melyiket fogadja majd el, nem biztos hogy egyezik.

A mi esküvőnk nyáron lesz, már a második babánkkal vagyok várandós, 10 éve élünk együtt és alapból megbeszéltük mindenkivel, hogy ajándékutalványt (Müller, Auchan, Tesco...) kérünk, így az sem látszik, hogy ki milyen értékben ad. Csak közeli rokonok és barátok jönnek, ezért nem volt kellemetlen ezt kérni. Ebből vehetünk a gyerekeknek és magunknak is azt amit szeretnénk. Lehet, hogy egyesek szerint ez nem illendő dolog, de nekünk és a meghívottaknak ez tökéletesen megfelel.

2012. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is terhes voltam az eskűvőn (15 hetes). Valakitől pont cumisüveget kaptam. A baba 36 hetes koromban meghalt. Így furán jött ki az ajándék.
2012. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!