Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya egy kövér menyasszony?

Figyelt kérdés
Itt nem 80 kilóra gondolok.Neki már nem illik fehér ruhát ölteni?

2012. ápr. 6. 09:23
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
na, én ugyanilyen alkat vagyok, mint te, kb. 88 kg. 57 nap van az esküvőmig, és majdhogynem ugyanilyen ruhát választottam :)én is a karjaim miatt izgulok, de lesz bolero, és tudod mit? egyre inkább kezd nem izgatni a dolog. láttam már nem túl szép menyasszonyt, de csúnyát sosem. én is azt mondom arc kérdése, ami nálam sajnos :( de már ez sem érdekel annyira, akkor is férjhez megyek és akkor is boldog menyasszony és még boldogabb feleség leszek. te is így állj hozzá, mert ha valaki megkért, az azt jelenti, hogy szeret, úgy ahogy vagy. szép leszel mindenképp :) sok boldogságot! :)
2012. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj ha ennyi idősen itt tartasz. Lépj túl a karodon meg a súlyodon. Van egy pasi aki veled szeretné összekötni az életét holtodig holtáiglan. Akkor mi a kérdés? Sok vékony csaj csak álmodik arról hogy valaki oltár elé vezetné. Mondok egy titkot. A pasik nem a tökéletes alakú nőt szeretik, hanem azt aki elfogadja olyannak magát amilyen és így is tud csábos és kívánatos lenni, mert elhisz magáról, hogy igen is jó nő, mert belülről ezt érzi és ez sugárzik ki. Így van, fiúk? Én pl egy tök átlagos nő vagyok, de mivel belül királynőnek érzem magam, ezért tapadnak rám a pasik, jobban mint egy tökéletes csinibabára. Szóval csak az a kérdés, hogy tetszel e magadnak? Ha igen, akkor gyönyörű vagy, ha meg nem, akkor kár kifizetni a drága ruhát. Tehát nem kiló függő. 38/nő
2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Jól áll neked ez a ruha! A karod miatt meg ne aggódj, én (már csak) 96 kg vagyok, de a karom sokkal vastagabb a tiédnél. Mondjuk én is nagyon utálom, de hát ez van, úgy látszik, innen fogyok a leglassabban.. :)


Sok boldogságot!

2012. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megnéztem a képet és szerintem sem vagy csúnya!

Ilyenek az adottságaid és kész.

Én szülés után vagyok, jelenleg 91 kilóval.

Ifjú koromban 50-60 kiló között mozogtam, most az elmúlt pár hónapban mióta megszületett a kislányunk ledolgozni sem bírom a kilókat.

Igaz, az alaklom rengeteget változik, de a súlyom áll.


Én nem találtam olyan ruhát magamnak, ami tetszett volna.

És pont azért nem, mert nem volt hozzá se boleró, se kabát, amivel nézhettem volna magamon.

Azt pedig egyik kölcsönző sem vállalja be, hogy minden egyes ruhát rám szabat/igazít, hogy próbálgassak.

Ráadásul ingyen NEM! ...


Úgyhogy én varrattam magamnak egy ruhát + bolerót. Nagyon jól áll, el sem hiszem, hogy én vagyok benne.


Egyébként engem nem érdekel, hogy valakinek nem tetszek menyasszonyként. Nyilvánvaló, hogy egy személy kedvéjért csinálom az egészet. Ő szeret és nekem ez a fontos. Mi sem mutatja jobban, mint a pár hónapos kislányunk!


Sok boldogságot!

2012. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
22%
nem csak csúnya de egészségtelen is. miért nem fogysz le?
2012. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó? mintha olyan könnyű lenne lefogyni... Én 2 éve váltottam életmódot, azóta heti 4x 2,5 óra kardió + 1200 kal(max 70 g szénhidrát), mégis csak havi 2 kg-t fogyok, mert ilyen a genetikám. Vizsgáltak hetekig, de semmit sem találtak, semmilyen bajom nincs.


Le merem fogadni, hogy rengetegen feladták volna már a helyemben rég, amikor 2 év után is alig van látszatja (120 kilóról 96-ra fogytam eddig)..

2012. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem igenis minden menyasszony szép, mert az igazi szépség belülről fakad"


Üres frázis, azaz: semmmitmondó nagy szavak. Nem szeretek csudiszép, ám nem tárgyilagos süket szavakkal és jeligékkel dobálózni, nem a tündérkerti mesékben élünk, hanem a valóságban.

2012. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptemberben elmentem dokihoz,mert állandóan fogyóztam,táncolok,hastáncolok,álló munkát végzek és nem tudtam fogyni. Kiderült,hogy pajzsmirigy problémám van,úgyhogy azóta 27 kilót fogytam.Szeptemberig még van idő,ha ilyen iramban megy a dolog,még hússzal könnyebb leszek. Igen,boleró lesz a ruhához.De ha leizzadom az arcom,akkor tuti nem veszem fel.Köszönöm mindenki válaszát!
2012. ápr. 6. 15:51
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem sem csúnya,ha jó a sabása a rhának,és nem egy olyat szeretne felvenni,amit vékony lányokra találtak ki.

Itt a képek között,van olyan,aminek van ujja.Ha zavar ,biztos varrnak a pántra neked hasonlót.

[link]

2012. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Kövér és kövér között is van különbség. Van az a hurkás, zsíros, meg van az formásabb, akinek van nyaka, nem tokás, van dereka. Te az utóbbi vagy, az nem csúnya szerintem.
2012. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!