Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most akkor mi lenne ha lefújná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lenne ha lefújnám az esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom három éve megkérte a kezem,és idén májusban lesz elvileg az esküvőnk. Azért elvileg, mert szerintem lefújom. Tegnap este egyik barátunknál volt egy kis összejövetel,voltunk jó páran,és megkérdezte az egyik csaj tőlem, hogy mikor lesz a lagzi pontosan, hogy akkor elrendezi a szabit stb. Mondtam május 12, mire odaszólt a barátjának,hogy akkor máj.12, mindketten intézzék a szabit. Kérdezte a srác a páromtól,hogy hogy döntöttük el,hogy idén, és akkor. Rám néz párom és beszól, "Tudod Drágám, én nem akarom az egészet... csak muszáj,mert már itt a gyerek, meg egyébként is csak Te akarod ennyire, én tök jól vagyok házasság nélkül is"-síri csend a szobában, mindenki engem nézett,én meg azt kívántam nyíljon meg alattam a föld ott helyben azonnal, hogy lehet ilyen bunkó, hogy ezt nem közli velem négy szem közt,miért kell legalább 20 ember előtt?? Én meg erre: Ezt miért nem az előtt közölted,mielőtt megkérted a kezem? Vagy miért kérted akkor meg? És egyébként is, te cibáltál el menyasszonyi ruhát venni, akkor most nem értem... Szóval két perc alatt összevesztünk, persze mindenki minket figyelt, próbáltak nyugtatni az Ő barátai, hogy ne aggódj,csak hülyéskedik, Ő nem ilyen, stb. Mire Ő: hát pedig halál komolyan gondolom...- na köszönöm. Inkább csöndben maradtam, és beszélgettem másról a lányokkal, meg játszottam a gyerekkel,de kb 10-15 perc után azért megint odaszólt-"Anya, most miért duzzogsz?? Csak elmondtam, hogy én nem akarom,de legyen."- köszönöm szépen. Ezek után inkább temetési hangulat lenne az elvileg "életem legszebb napján", s mivel egész éjjel fent voltam és ezen az idióta beszóláson gondolkodtam, hogy akkor tényleg miért kérte meg a kezem, miért vetette meg velem a ruhát, miért cibált el időpontot kérni,stb, ha egyszer az egészet kényszernek,muszájnak éli meg? arra jutottam mi lenne ha lefújnám az egészet?-csak mert ezzel a tudattal éljek vele házason esetleg,hogy egy teher neki az egész, és isten tudja mikor jár félre valakihez,mert nem akar a feleségével lenni,mert csak egy teher, egy muszáj... Szerintetek jól tenném?

2012. febr. 24. 09:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én páromnak is vannak hülye beszólásai:(


És tudom azt is, hogy én akartam jobban az esküvőt és leginkább a kedvemért vállalta. De most már úgy látom, ő is nagyon várja, tervezget, meghívót csinál, alig várja hogy belekezdjünk a babaprojektbe, mert azt évek óta tudja, nem szülök olyannak, aki nem venne feleségül. Plusz a menyasszonyi ruhámba is bele kell férnem, szóval kicsit kitolódott a babaprojekt:)


De számára nem olyan fontos volt az esküvő, mint nekem. Együtt élünk így is, úgy is. Ő ennyit értett belőle.


Legnagyobb meglepetésemre már elmondta a munkahelyén is, távoli közös ismerősnek...egész meglepődtem, mert azt hittem, nem fog róla beszélni senkinek, annyira kényszerből vesz el. Minap épp a polgármesteri hivatalban voltunk, összefutott a polgármesterrel, aki gyerekkora óta ismeri, de vagy 10 éve nem találkoztak. Kezet fogtak és párom azonnal eldicsekedett vele, hogy az esküvőt intézzük épp. Polgármester: nocsak, ilyesmire adtad a fejed? Párom: Hát muszáj... Erre én a polgármesterre nevettem és mondtam, hogy hát igen, elvetetem magam.


De ehhez tudni kell, a párommal évekig volt olyan gondom, hogy mások előtt nem úgy viselkedett velem, mint négyszemközt. Mintha haverok, más csajok előtt ciki lenne felvállalni azt, mennyire gyengéden szeret ha senki sem lát.


Tudok olyan pasit, aki imádta a feleségét, de mások előtt ezt úgy palástolta hogy állandóan megalázta a nőt. Mintha azt mondaná, na nehogy azt higyjétek ám, hogy engem az ujja köré csavarhat bárki is.


Az ilyen habitusú férfi mellett sokat szenved egy nő. Én azt gondolom, vannak fokozatok, de az ilyen férfi valójában lehetséges hogy nagyon szereti a nőt, de beteges szüksége van arra, hogy megalázhassa, mert ettől érzi magát nyeregben.


Én sokat szenvedtem és fogok is a párom miatt, de mivel érzem a szeretetét és szerelmét minden ellenére, nem tudtam időben elmenekülni.

2012. febr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nos,az az igazság,hogy titkolta sokáig,hogy megkérte a kezem. Eleinte nem érdekelt,mert úgy voltam vele, és akkor mi van? Megkért, nem kell világgá kürtölni. De lassacskán azt vettem észre,hogy ha kérdezték mi az a gyűrű, á semmi volt a válasz. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De most már lényegtelen. Próbálta tegnap nyalni a hátsó felem, felvette a gyűrűt stb... este leültem vele megbeszélni a dolgot. Oda lukadtunk ki,hogy zavarja a plusz 5 kg ami rajtam van... Nem lényeg,hogy szülés után,mivel sajnos elment a tejem őrületes diétába és edzésbe kezdtem, két hónap alatt lement rólam 16 kg. Ma már csak az a plusz 5 maradt,viszont az edzésem még mindig van, a diétám szintén. nem hinném,hogy kövér vagyok, 55 kg és 158 cm. Továbbá még hozzáfűzte,hogy sajnálja,de megcsalt,ugyan már nincs meg neki az a valaki, de jó ha tudom. Felbontottam a jegyességet, a kapcsolatunkat. Köszönöm,de nem kérek belőle többet. Inkább maradok egyedül a gyerekkel,mint egy ilyen emberrel. Valahol végül is legbelül mindig is tudtam,hogy soha nem fogok eljutni az esküvőig,még ha meg is kérte a kezem. De ezek után ha lesz még valaki aki esetleg ne adj isten megkérne, nem hisze,hogy igennel felelnék. Most túlságosan nagyot kaptam egy olyan embertől,akitől nem vártam volna. Na de ez a való élet. Továbbá felvágta az ire a pontot, és még belém rúgott azzal,hogy mondjam én el mindenkinek,hogy nem lesz esküvő. Rendben, elmondom,azon ne múljon,de a konkrét okot is,hogy miért,ha megkérdezik.. Nos,kellemes hétvégét mindenkinek!
2012. febr. 25. 09:14
 43/50 A kérdező kommentje:
Ja igen, és nem elég,hogy 5 kg van rajtam feleslegben, még a mellem is kicsi, rá férne egy plasztika. És persze,ne érezzem magam megalázva, mosolyogjak! :) Köszönöm drágám. Lényeg,hogy most külön vagyunk, csak még azt nem,hogy hova tudok költözni ,meg mikor,de ez már a jövő zenéje.
2012. febr. 25. 09:17
 44/50 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen szemét alakkal hozott össze az élet. Jól döntöttél. Idő lesz, amíg kihevered, de hidd el, vannak család centrikus férfiak is.

Tudom, ez most nem vígasz, de az én exem is iszonyatosan szemét volt. 5 évig voltunk együtt, a 3. évben úgy nézett ki, hogy terhes vagyok (nem terveztük, fogamzásgátló ellenére becsúszott). Kiderült, hogy méhen kívüli terhességem van. Amíg én bent voltam a nőgyógyásznál, az exem a barátnőmnek dühöngött kint, hogy nagyon reméli, hogy nem vagyok terhes, mert akkor bizony ő lelép, ő nem akar tőlem semmi komolyat és akkor ezek még finom szavak voltak. Megműtöttek, kivették az egyik petevezetékem, 50%-kal kevesebb az esélyem, hogy természetes úton teherbe eshetek és ő ennek örült. Állítása szerint soha nem csalt meg, bár ebben kételkedem. Miután szakítottunk, egyre világosabbá vált számomra, hogy a legjobb barátom mit meg nem tesz értem és neki mindig is tetszettem. Úgy alakultak a dolgok, hogy 7 év barátság után szerelmes lettem belé, ő is belém. Tavaly volt az esküvőnk. Surlódások, viták, sértődések vannak, de ezektől még nagyon boldogok vagyunk és szeretjük egymást. Kívánom, hogy te is találd meg a másik feled, aki a gyermekedet is sajátjaként fogja szeretni.

U.I.: A férjem elmondta, ha úgy alakult volna, hogy tényleg terhes lettem volna és megtartom, ő azon nyomban azon lett volna, hogy összejöjjünk és együtt neveltük volna fel a kicsit.

2012. febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy percig se érezd magad rosszul. Vannak ilyen mocsadékok, akik nem képesek felávállalni hogy ők a hunyók, és áthárítják rád, hogy te vagy a hibás amiért nem képesek szerelmesek és hűek lenni hozzád. Ne haragudj, de az 5 kiló nevetséges dolog. 5 kiló nagyon kevés, rajtam fél évenként rohangál fel-e 5 kiló :) és semmi se látszik. Ok, ha valaki + 20-at felhízik hirtelen, akkor még értem, hogy a másik kicsit eltávolodik (a férfiak elég vizuálisak) de ha szerelmes beléd igazán, akkor az se érdekli.


Szóval ezeket mind mind azért mondta, hogy magát mentegesse saját maga előtt, mert ennyire gyáva és szánalmas.


Egyébként nem értem miért neked kell elköltözni a gyerekkel? az az ő lakása?


De figyelj, azért ne legyél bizalmatlan másokkal. Tudod, azért az a véleményem, mint ahogy te is céloztál rá az előbbi kommentedben, hogy valahol tudtad hogy valami nem stimmel. Csak nem akartad észre venni, mert szeretted volna ha minden tökéletes. De sajnos az embernek ha huzamosabb ideig hazudnak, akkor az az ember is tehet róla, hogy hagyja a hazugságokat. Azért az ilyen kétszínűséget előbb utóbb fel lehet fedezni. De gondolom más dolgában is ilyen, sose mondta meg senkinek hogy valójában mi a véleménye, mindig mindenhol ilyen alattomos lehet. aki csak a háta mögött mond csúnyákat valakire.

2012. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy egy percig se bánd,hogy nem házasodtál vele.Sőt!!Inkább örülj,hogy megmondta,hogy nem igazán akar elvenni.Neked lehet megalázó volt,de magáról mondott véleményt,nem rólad.Magát minősítette.Ilyen undorító embert,hogy van rajtad 5kg,meg kicsi a melled.Miért nem mondtad büszkeségből,hogy neked meg a f..kad.Az ilyet meg kell alázni.Tudsz majd amúgy hova költözni?Szülők,..?Mindegy is hol laksz,de nem egy ilyen féreggel.Már bocsi.Kitartást,nehéz lesz,de jobb!Legalább nem aláznak meg úton-útfélen.E
2012. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy mocskos férfi, küldd el a francba. Fel a fejjel és ne érdekeljen, hogy kicsi a melled, vagy 5 kg van rajtad!Micsoda undoritó pasik vannak!
2012. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Próbálom pozitívan felfogni, előttem az élet,remélem még jó párszor 10 év,élek a gyermekemnek és a továbbiaknak. Sajnos családhoz nem tudok költözni,vannak már egy házban elegen. Viszont biztosan lesz majd, aki egy kis időre,míg teljesen a saját lábamra tudok állni, befogad. Övé a lakás, én költöztem hozzá,igaz nekem csak apróságaim vannak, de legalább van mivel elindulni. Minden esetre emelt fővel távozom majd. Van aki erőt adjon,van akiért talpra kell állnom,és nem foglalkozni tovább a történtekkel. Jó,hogy van egy gyermekem,aki mindig velem van,és akiért mindig erős tudok maradni. :)
2012. febr. 25. 12:01
 49/50 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a történteket!

Édes Istenem hogy mekkora bunkó emberrel hozott össze téged a sors.


Én is azt mondom, soha ne bánd hogy vége lett, és még időben kiderült milyen alak is, nem pedig az esküvő után.

2012. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Ezt a mocskos ganéjt!

Hát még jó, hogy nem az esküvő után derült ki.


Iszonyat szemét férfiak vannak, ismerek egy ma már idős nőt, aki amúgy bombanő lehetett fiatalon, mert 50-nek saccoltam és kiderült hogy 70. Fiatalkorában volt egy terhessége, de lett egy ciszta a méhében, ami megcsavarodott és elhalt és vérmérgezése lett. Meg kellett indítani a szülést idő előtt. Emlékszik rá, hogy a gyerek felsírt, de aztán 10 napig altatták őt és amikor felébredt, közölték vele, hogy a gyerek meghalt.

A férje ezalatt más nő ágyában vígasztalódott. És hány ilyen mocsok van!

Egy 40-es ismerősöm most szülte a 3. babát, a férje 3 hónappal a szülés után megcsalta, kitudódott a dolog, azt állítja szerelmes lett. Egy bűnronda nőbe szeretett bele, nem tudja felfogni senki. A pasi adta be a válópert! Együtt vadászbáloznak az új csajjal, ahelyett hogy meghúznák magukat egy sötét sarokban...Lépten nyomon megalázzák ezzel azt a szegény kis nőt, aki magára maradt egy csecsemővel meg plusz 2 kisgyerekkel. Ő nem szidja a gyerekek előtt az apát, akik nem értenek semmit. Ez a mocsok új nő meg sms-ekkel bombázza őt, melyben arról értesíti, hogy össze fogják kötni az életüket a pasival és a gyerekek érdekében szeretné ha harmonikus lenne a kapcsolat köztük. Szánalmas. Mindenki a pasin röhög meg a bűnronda új nőjén, mert annyira szánalmas, hogy ezen már csak röhögni lehet.


Nagyon sajnállak. Biztos hogy nem minden férfi ilyen. De abban is biztos vagyok, hogy a párod nem most alázott meg először téged. Voltak ennek előjelei, igaz?

2012. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!