Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most akkor mi lenne ha lefújná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lenne ha lefújnám az esküvőt?

Figyelt kérdés
Párom három éve megkérte a kezem,és idén májusban lesz elvileg az esküvőnk. Azért elvileg, mert szerintem lefújom. Tegnap este egyik barátunknál volt egy kis összejövetel,voltunk jó páran,és megkérdezte az egyik csaj tőlem, hogy mikor lesz a lagzi pontosan, hogy akkor elrendezi a szabit stb. Mondtam május 12, mire odaszólt a barátjának,hogy akkor máj.12, mindketten intézzék a szabit. Kérdezte a srác a páromtól,hogy hogy döntöttük el,hogy idén, és akkor. Rám néz párom és beszól, "Tudod Drágám, én nem akarom az egészet... csak muszáj,mert már itt a gyerek, meg egyébként is csak Te akarod ennyire, én tök jól vagyok házasság nélkül is"-síri csend a szobában, mindenki engem nézett,én meg azt kívántam nyíljon meg alattam a föld ott helyben azonnal, hogy lehet ilyen bunkó, hogy ezt nem közli velem négy szem közt,miért kell legalább 20 ember előtt?? Én meg erre: Ezt miért nem az előtt közölted,mielőtt megkérted a kezem? Vagy miért kérted akkor meg? És egyébként is, te cibáltál el menyasszonyi ruhát venni, akkor most nem értem... Szóval két perc alatt összevesztünk, persze mindenki minket figyelt, próbáltak nyugtatni az Ő barátai, hogy ne aggódj,csak hülyéskedik, Ő nem ilyen, stb. Mire Ő: hát pedig halál komolyan gondolom...- na köszönöm. Inkább csöndben maradtam, és beszélgettem másról a lányokkal, meg játszottam a gyerekkel,de kb 10-15 perc után azért megint odaszólt-"Anya, most miért duzzogsz?? Csak elmondtam, hogy én nem akarom,de legyen."- köszönöm szépen. Ezek után inkább temetési hangulat lenne az elvileg "életem legszebb napján", s mivel egész éjjel fent voltam és ezen az idióta beszóláson gondolkodtam, hogy akkor tényleg miért kérte meg a kezem, miért vetette meg velem a ruhát, miért cibált el időpontot kérni,stb, ha egyszer az egészet kényszernek,muszájnak éli meg? arra jutottam mi lenne ha lefújnám az egészet?-csak mert ezzel a tudattal éljek vele házason esetleg,hogy egy teher neki az egész, és isten tudja mikor jár félre valakihez,mert nem akar a feleségével lenni,mert csak egy teher, egy muszáj... Szerintetek jól tenném?

2012. febr. 24. 09:41
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
jah ez az oltár előtt faképnél hagyom ötlet nekm is tetszene, ha nem menne pocsékba a kiadás.... fújd le, mert jól láttod, hogy nem lenne így nagy öröm benne... (és mé a vendégek is tudnák)
2012. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, hogy a házasság csak akkor "jó" ha mind a ketten szeretnék. Ez itt nincs meg, de nagyon nincs.
2012. febr. 24. 10:04
 13/50 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, a bulin mennyit ivott, de ha "józanul" is ez a véleménye, akkor én nem mennék hozzá :-( Nagyon sajnálom, hogy így alakult :-(
2012. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nem ivott semmit, mert Ő vezetett. És amúgy sem iszik,mert szerencsére nem bírja. Szóval ezer meg egy százalékosan józan volt. Nekem szerintem viszont nem ártott volna leinni magam....
2012. febr. 24. 10:11
 15/50 anonim ***** válasza:
96%
:( Fújd le az egészet, így nem éri meg. Most padlót fogtál, de állj fel és húzd ki magad, légy büszke arra, aki vagy és ne hagyd, hogy így megalázzanak, ezt elszúrta, akár komolyan gondolta, akár nem. Én nem mennék hozzá, sőt.. a kapcsolatunk többi részén is elgondolkodnék, hogy vajon szükségem van nekem egy olyan emberre, aki így megalázott, ráadásul akkor ez az elmúlt időszak mi volt? Képmutatás az ő részéről vagy mégis mi?
2012. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
96%
Férfi vagyok, de én is azt mondom, hogy rúgd p*csán a barátodat, és fújd le az esküvőt, ezt a ganét meg egy életre felejtsd el, a leírtak alapján eléggé megbízhatatlan, jellemtelen alaknak tűnik, gondolom, nem ilyen férfi mellett akarod leélni az életed. Fújd le az esküvőt, a pasit meg felejtsd el egy életre - legalábbis sztem ez lenne a helyes döntés.
2012. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%

Folyt:

Ha ez nem volt igaz, akkor vajon mi igaz a kapcsolatból, az érzésekből?

2012. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Én kicsit sorstárs vagyok. Idén az évfordulónkon kérte meg a párom a kezem: vacsora, virág, gyűrű stb. A fellegekben jártam, gondolhatod. Aztán úgy jelentette be a szüleim előtt, hogy "mivel a lányotok kiharcolta". Mondtam, hogy ez nem jó poén, aztán kiderült, hogy nem poénnak szánta. Nem akar elvenni, csak szerinte én már elvárom. Szerencsére mi még semmit nem kezdtünk el szervezni. Nem értem, miért csinálta? Így ha majd "igazából" megkéri a kezem, akkor is azon fog kattogni az agyam, hogy akarja-e igazából? :-(
2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Alexandra! Nem tudom, ezen már én is elgondolkodtam. Mikor megkérte a kezem egy gyönyörű tavaszi nap volt, sétáltunk az erdőben,elővette a fényképezőt és elkezdett vele kamerázni. Nem értettem mit akar, látott már erdőt.. Visszasétált a kocsihoz, bekapcsolt egy gyönyörű számot,és kérdezgetni kezdett, mi lenne ha egyszer majd összeházasodnánk, szeretem-e, stbstb, és egyszer csak megkérte a kezem. Soha életemben nem fogom elfelejteni: "Cica,jól figyelj,mert csak egyszer kérdezem meg, és Te csak egyszer válaszolhatsz, Hozzám jössz feleségül?"-na igen. Most már tudom,hogy túl szép volt,hogy igaz legyen a vége. Ezért nem értem mi a fenéért kérdezte meg, ott és akkor,és pont úgy,ha most meg tojik a fejemre. Pedig esküszöm,nem változtam semmit. Még mindig olyan vagyok mint akkor voltam, ugyan úgy is szeretem,talán még jobban is. De úgy látszik,ez kevés. Csak azt sem értem miért így kell megtudnom,hogy az egész kapcsolatunkat sürgősen át kell értékelnem. Miért nem lehetett ezt csak velem közölnie. Mindegy, így jártam, ezen nincs mit szépíteni.
2012. febr. 24. 10:27
 20/50 A kérdező kommentje:
10:26 sajnálom! igazán tudom,mit érzel..
2012. febr. 24. 10:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!