Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találunk olyan lelkészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találunk olyan lelkészt vagy papot Magyarországon, aki két meleg fiút összeadna?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk megesküdni, nekünk is jogunk van a boldogsághoz.
2009. márc. 21. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
31%
kedves szihologus! közelicsünk orvosi oldalról! a homofobiát a homokosok váltyák ki az emberből akkor a homokost kell kezelni nem pedig a tünetet ami ugye a homofób ember. na ezt oldd meg te.....
2009. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim válasza:
31%
Hogyan lehet ennyi beteg ember egy helyen!?KÉSSSZ!!Ezt nem hiszem el!Jó volt az a válaszoló aki a Bibliát hozta példának!!!!Oda a pont!!!!!A melegek örüljenek neki hogy nincsenek leköpve az utcán!!!Undorítóó!Nem is értem hogy lehet ezt elfogadni!Ez nem a normális életmód!
2009. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
58%

18:04!

Neked is gratulálok külön az intelligencia-szintedhez ..., hihetetlen, hogy alig vannak messzebb az úgynevezett civilizált országok, ahol ez semmiféle problémát nem okoz, itt meg az emberek zöme leragad ennél a jó magyar "fúújjbuxi" mentalitásnál ....

Kicsit olvasgass sztem a témában, tájékozódj a világban, hátha megvilágosodsz, bár kétlem.

2009. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim válasza:
24%
Nemértem hogy hogyan lehet az ilyet elfogadni!Ez nem leragadás kérdése!Meg ilyet hogy más országokban elfogadott!Könyörgöm hova fejlődik ez a világ lassan ott leszünk hogy a heterók (normális emberek) lesznek kevesebben.Nah...ez a világ és az emberiség szégyene!
2009. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor menjenek azokba a civilizált más országokba, ahol ez olyan elfogadott!
2009. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
46%

"Értjük, hogy szeretne, de Isten a házasságot két különböző, férfi és nő összetartozására adta."


És ezt Neked ki mondta? Mikor mondta Isten, hogy utálja a melegeket? Igen, Mózes leírta valamikor a nagy fekete mesekönyvben (közismertebb nevén: Biblia), de ki mondta, hogy az úgy is van?

Én hiszek Istenben és abban is hiszek, hogy Isten minden lényt szeret a Földön. A melegeket is ő teremtette, akkor őket sem veti meg. Nem tartja őket betegnek, rossznak, mert ő teremtette őket melegnek, mi jogon tenné? És ha azt akarta volna, hogy csak nő és férfi közt legyen szerelem, akkor nem teremt melegeket. A mai társadalmunkat nehogy már egy ezeréve leírt idiótaság befolyásolja! Ha annyira ragaszkodsz a Biblia tanításához, tanulmányozd, rájössz, hogy Te is mennyire bűnös vagy. Még életemben nem olvastam annyi kirekesztő, gyűlölködő szöveget, mint abban! Oldalakon át: "öljétek meg ezt, öljétek meg azt..." Igen: régen volt, akkor olyan nézetek uralkodtak, amik már a mi világunkban elmaradottak és furcsák. De akkor miért van az, hogy a heterókra vonatkozó részt már nem tekintitek fontosnak, de a meleggyűlölő sorokat szajkózzátok, mint törvényt? Akkor tartsátok be minden sorát magatokra vonatkozón, utána esetleg dumálhattok, hogy mit mond a keresztény vallás... (Ami persze a papokat nem veti meg, akik kisgyerekekkel fajtalankodnak, mert 10 Miatyánk és el van intézve, mi? Rohadt sok az ellentmondás a drága katolikus egyházban!)


Kérdező: Ne akarj inkább templomi esküvőt, úgyis csak képletes dolog. Legyen egy törvényes papírotok, és akkor már összetartoztok jogilag. Isten pedig úgyis elismer Titeket, arról nem kell pár vakbuzgó, álszentfazék jóváhagyása. :) De értelek én, mire gondolsz, mikor azt mondod, hogy Nektek is kijár az, mint a heteróknak.

Valóban: miért van az, hogy mások megtehetik, hogy pár hónap után elválnak, majd újraházasodnak, és ez tök rendben van, míg azok, akik megtalálták az igazi társukat, nem tudnak összeházasodni, csak mert melegek. Mocskos igazságtalanság! Én heteró vagyok, de megfogadtam, hogy nem fogok megházasodni, míg ebben az országban a melegek nem köthetik össze az életüket! Nem regisztrált élettársi kapcsolat! Házasság!


Sok boldogságot Nektek!


21/L

2010. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:
100%
A református esküvő nem tartalmaz semmilyen polgári jogi megállapítást. Attól, hogy ezen részt veszel, te még nem leszel házas. A református ceremóniában csupán a házasságkötés megáldása történik, ami a polgári eskütétel megerősítése. Ez kb. 1894 óta van így, amikor is az egyházi anyakönyvezést az állami váltotta fel. De ha még ez nem is így lenne, akkor sem találnál olyan református lelkészt, aki összeadna két meleget. A házasság férfi és nő szövetsége, nem másé.
2014. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Beteg a tarsadalom

A homok hazassagert pwpi aldasert hisztiznek a heterok meg nem hazasodanak.

Egyhazi aldas annak kell aki az egyhaz szabalyait betartja.

Na most ezek a bibliaban vannak.

Ha egy ferfi ferfivel hal az az egyhaz szerint bun tehat szabalysertes nem jar az aldas ilyen egyszeru itt a vege.

2014. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!