Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találunk olyan lelkészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találunk olyan lelkészt vagy papot Magyarországon, aki két meleg fiút összeadna?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk megesküdni, nekünk is jogunk van a boldogsághoz.
2009. márc. 21. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
16%
a baratod es a tied feneke hogy nez ki nincsen aranyeretek a sok szeretkezestol
2009. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
78%
22:04: normális családban a gyerek nem látja a szexuális aktust, akár heterók, akár melegek a "szülők". Miért kell ezt annyira túlmisztifikálni? Én nem gondolkodom rajta, hogy ki hogy szexel, kit érdekel...ettől még ugyanolyan ember, csak a kérdező nem tudom, hogy miért itt éli ki a frusztrációját, mikor itt ezen a problémán nem lehet segíteni. Az egyház meg sosem fogja a melegekre az áldását adni, mert az egyházi törvények jelentősen nem változnak, akárhogy is változik a világ - a tradicionalizmusnak végülis ez a lényege, nem?
2009. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: mivel az egyházi esküvő nem kötelező érvényű, ezért nem számít diszkriminációnak, ha nem adnak össze. Ezt el kell fogadni, hogy vannak egyházak, amelyekben a homoszexualitás bűnnek minősül. Krisnás sem lehet az, aki húsevő.


Az, hogy polgárilag sem esküdhettek meg, már viszont diszkriminációnak minősül. Ez ellen én is fel szoktam lépni, ahol csak tehetem. Hollandiában viszont van olyan ref. felekezet, ahol összeadnak. Ha fontos. Mondjuk én hivatalosan hajadon vagyok, mert nincs élettársi szerződésem sem. Férjhez mehetnék, heteró vagyok, de nincs rá szükségem. Úgy gondolom, hogy a boldogságot nem az a papír vagy az áldás hozza meg. De ha ti mindenképpen egyházit is akartok, akkor csak külföldön lehet egyelőre...

2009. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
57%

Kikérem magamnak a 22:04-es beíró hangnemét és az egész korlátolt meglátását.

Kicsit nézz körül, és igenis fenntartom, hogy 1973 óta hivatalosan is elismert, hogy NEM BETEGSÉG, TELJESEN EGYENÉRTÉKŰ SZEXUÁLIS ORIENTÁCIÓ, ennyi.

És képzeld el, most mondok egy újdonságot, csak pszichológus vagyok, de nem meleg, ellenben találkozom elég sok olyan fiatal sráccal, akinek pontosan azért akadnak komoylabb pszichés problémái mert hasonló családban kénytelen felnőni, mint a tied (ezek szerint).


Úgyhogy én mind az elmélet mind pedig saját tapasztalataimon alapuló meggyőződésem miatt igenis kiállok HETERÓKÉNT a melegek egyenjogúságáért.


Már vártam, mikor kapom meg valakitől, hogy én is meleg vagyok, na nem leptél meg. Ellenben az intelligencia-szintedről komoly tanúságot tettél.


Kedves kérdező, azért vígasztaljon az a tény, hogy a mai heteroszexuális fiatalok is már jóval nyitottabbak erre, hiszen ők maguk saját iskolájukban előbb-utóbb mindenképp találkoznak meleg osztálytárssal, évfolyamtárssal, stb. Ez statisztikai tény. Az egyre nagyobb nyitottságot a téma iránt pedig teljesen heteroszexuális fiatalokon le tudom mérni, és ennek nagyon örülök.

2009. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim válasza:
78%
Szioka, hat aszt hiszem Magyarorszagon sehol nem fogsz talalni olyan papot, de kulfoldon igen. Jah es ami az orokbe fogadast illeti, azt hiszem az egynemuek eseteben nem lehetseges. Nem adnak ki gyermeket a homoszekszualis csaladoknak. Sok sikert!
2009. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe, tényleg hallottam már híreket arról, hogy pap is összeadott két férfit / srácot. Ezek szerint létezik .... de nem nálunk, ez tuti.
2009. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon 230 egyház van. Válogass, biztos találsz olyat, amelyik vállalja:

[link]

2009. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
68%

Oroszországban

[link]

2009. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
63%

Ilyet tuti nem találsz,sztem sajnos egy vallás sem fogadja el,főleg nem a prűd katólikus,pedig engem is így neveltek,de én legszívesebben behúznék a papoknak és a pápának is ezekért a hülye dolgaiért,persze tom,h mr több ezer éves szokás,de pont ezért kellene megváltoztatni.

Szóval sztem ezzel ne próbálkozzatok,de én szívesen eljtszok vmi vallási személyt nektek ha ettől jobban érzitek magatokat.De ha külföldön házasodnátok össze esetleg?Mondjuk sztem itt azt sem fogadnák el,szal csak egy papír lenne...

2009. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
31%
huje kocsogok
2009. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!