Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találunk olyan lelkészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találunk olyan lelkészt vagy papot Magyarországon, aki két meleg fiút összeadna?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk megesküdni, nekünk is jogunk van a boldogsághoz.
2009. márc. 21. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
76%
Megesküdni Magyarországon nem fogtok tudni. Menjetek Dániába, ott nagyon egyszerű az ügyintézés. Már a 80'-as évek óta adnak össze egynemű párokat...polgárilag. Egyházi esküvőt nem hiszem, hogy bárhol is tarthatnátok sajnos. Sok boldogságot kívánok!
2009. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
79%

Válaszolhatok a kommentedre?

Légy boldog! Legyetek boldogok! Jogod van hozzá!

Csak a papot nem értem.

Megnősülni csak úgy tudsz, ha van nőd.

Ha házasodni akarsz, házavatót kell tartani, szívesen megáldja a pap a házat. A "frigyeteket" értelmetlen megáldani, hát meg csak nem szülsz?!

Nem tudom elhinni, hogy Németországban pap adna össze, de úgy látszik tájékozatlan vagyok!

Világosíts már fel, milyen egyház ez?


És nem mondod, hogy pap kell, hogy boldog légy?

Te választottad, hogy nem nősülsz meg, nem?

Akkor meg most mit kavarsz?

2009. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
80%

Az egyháznak is joga van a tanításait megtartani.

Tessék tolerálni! Mi is tolerálunk téged, nem?

2009. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
45%

"Te választottad, hogy nem nősülsz meg, nem?"


Biztosan nem ő választotta, mert a szexuális hovatartozást nem lehet megválasztani!

2009. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt írtam ,h te választottad a 6 hovatartozáat, hanem hogy te mondtál le a nősülésről. Ott a rengeteg nő, hozzámennek azok egy meleghez is, találna olyat. Ha Nősülni akarna. De nem akar.
2009. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
Nem értetek Ti semmit. Mi olyan felfoghatatlan abban, hogy két meleg ugyanúgy szeretne egymáshoz tartozni hivatalosan és Isten színe előtt is, mint két heteró?????
2009. márc. 22. 09:09
 47/78 anonim ***** válasza:
87%

Értjük, hogy szeretne, de Isten a házasságot két különböző, férfi és nő összetartozására adta. Összetartozhatsz egy férfival is, de az nem lesz férfi és nő házassága.


Élhetsz együtt, lehetsz boldog, de nem nősülhetsz meg, ha nem akarsz. Megférfisülhetsz, de ilyet meg nem ismer az egyház tudtommal. Senki sem erőlteti, hogy megnősülj! Élhetsz, akivel akarsz. Akkor mi a baj?


Az Isten előtti dolgot meg vele kéne megbeszélni.



Hiába mondod, miért nem lehet a pörkölt leves?

Ha felengeded vízzel, akkor gulyásleves. Ha zsírján hagyod, pörkölt. Nem lehet pörköltleves, mert nincs ilyen.


Te azt mondod: betenném a kardot a hüvelybe. De csak két kard van. Ez így nem megy, hiába szeretnéd. Egymás mellé teheted, összekoccanthatod, használhatod együtt, de nem fog a helyén pihenni. Hiányzik a kardhüvely.

2009. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira egyházi esküvő kell, miért nem alapítatok egy vallást, ami megengedi? Tudtommal már pár ember -talán tíz? - alapíthat Magyarországon vallást.
2009. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj! Te a homoszexualitás útját választottad. Ha élvezed az előnyeit, akkor el kell viselned a hátrányait is.

Én a hetero utat választottam. Viselem a következményeit.

Szabad akaratot kaptunk, emlékszel?

Mit nyafogsz? Senki nem kényszerített, te akartad ezt.

2009. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező: teljesen világos, hogy mit akarsz kifejezni a kérdéseddel, de miért vagy így felháborodva a válaszokon? Nem mi írjuk a törvényeket. Sem a polgáriakat, sem az egyháziakat. Szóval akkor miért kell számon kérni ezt másokon? Ne haragudj, de mi nem tehetünk róla, hogy titeket nem adnak össze. Ettől ti még lehettek boldogok. Tudom, hogy nem ugyanolyan érzés, de mit tudnánk mi tenni, hogy nektek egyházi esküvőtök legyen? Kérlek írd meg...
2009. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!