Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találunk olyan lelkészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találunk olyan lelkészt vagy papot Magyarországon, aki két meleg fiút összeadna?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk megesküdni, nekünk is jogunk van a boldogsághoz.
2009. márc. 21. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
79%
Keresd meg a humanista pártot, Magyarországon! Papot nem ad, de valamit biztos tud ajánlani!
2009. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
89%
sehol
2009. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
78%
Szia ! Magyarorszagon nem adnak ossze benneteket , de a legkozelebbi orszag : Nemet ! Nincs is olyan messze , szerintem ha akarjatok probaljatok meg itt. Ket eve lehetseges es Magyarorszag is EU tag. Az okmanyokat le kell fordittatni es ha nem tudtok nemetul , akkor sajnos egy tolmacsot is kene fogadni, de szerintem potolhato egy nemetul tudo ismerossel is. Autoval nem is olyan koltseges az ut es egyben lehet a naszut is ! :)
2009. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
53%
ha a melegek isten színe előtt kívánnak házasodni az nem azért van mert szeretnének istentől feloldozást kapni mivel a tudatalattiukban mégiscsak érzik,hogy bizony nincs rendben valami velük?
2009. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
64%

Szia,

szerintem Hollandiában vagy Spanyolországban próbálkozzatok. Tudom, hogy messze van. Jogilag ugyan nem sokat ér, de ha fontos a ceremónia, akkor inkább ilyen országokban. Mert ott már engedélyezték a melegek házasságát. A beszólogatókra pedig rá se rántsatok.

2009. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha törvénybe lesz hozva.Jelenleg tiltott.Úgyhogy szerintem sehol.
2009. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
42%
Az anyakönyvvezető már nem is elég, egyből pap kéne...
2009. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom: MINDEN embernek joga van a boldogsághoz. Miért van az, hogy mi nem vagyunk egyenlőek a heterókkal? Miért hisznek minket alacsonyabbrendűnek?
2009. márc. 21. 21:14
 39/78 anonim ***** válasza:
85%
Szíved joga hogy boldog legyél. De emiatt miért az egyházaknak kelljen megváltoztatnia a hitelveiket???
2009. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
56%

hal istennek magyarorszagon meg nem engedelyezik!!!!!!:))

HA HAZASODNI AKARSZ NOT VEGYEL EL NE PASIT H... KOCS... BU....

2009. márc. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!