Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találunk olyan lelkészt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találunk olyan lelkészt vagy papot Magyarországon, aki két meleg fiút összeadna?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk megesküdni, nekünk is jogunk van a boldogsághoz.
2009. márc. 21. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
Például felháborodni, harcolni a meleg jogegyenlőségéért, elítélni a homofóbokat, olyan cikkeket és könyveket írni, amelyek megértéssel, elfogadással kezelik a melegeket. "Csak ennyit" tudnátok tenni értünk. Csupán ennyit.
2009. márc. 22. 10:51
 52/78 anonim ***** válasza:
95%

Te is abba a hibába esel, mint rengetegen az egyházakkal, a vallással kapcsolatban (nem csak ebben a kérdésben).

Az egyházak NEM egy szolgáltató intézmény, ahova bemész, fizetsz valamit és cserébe azt kapod, amit kérsz!!!

Az egyházaknak, úgyanúgy, ahogy Neked, elveik vannak, és ezekbe az elvekbe nem fér bele az egyneműek együttélésének megáldása.

Ez van. Ha azt akarod, hogy téged elfogadjon a társadalom, talán mutass jó példát és te is fogadd el a másképp gondolkodókat!

2009. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
70%
te toleráld,hogy nem tolerállak!!!!! ez miért nem fér a fejedbe?
2009. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
59%

Isten ellen hogy harcoljunk?

A vallási törvényeket nem csak úgy az emberek írogatják kedvük szerint. Ha vallásos akarsz lenni, minden!! törvényt be kell tartanod. Nősülni nem muszáj, ezt egyik se követeli meg, sőt nagyon sok formát támogatnak az egyházak, hogy ne családban élj.

Ha meg nem felelnek meg neked a vallási szabályok, ne élj velük. Szabad vagy. de ne akarj másokra kényszeríteni valamit. Hogy változtassák meg e kedvedért az elveiket! Főleg ne Istenre, mert nem vagytok egy súlycsoportban.

Ha jónak látta volna az emberiségre nézve, betette volna a Bibliába ezt a formát is.

Úgy látszik, neked ez az utad, hogy pap áldása nélkül kell élned, csak tudnám, miért kapálózol?

Polgárilag meg? Hogy harcoljak én olyanért, amit nem látok jónak? Hiszen még azért se tudok néha kiállni, mit fontosnak és kívánatosnak tartok! Inkább Te harcolj értem, helyettem, hiszen én gyenge nő vagyok,te erős férfi!

A sorsod ellen meg ne lázadozz, teljesen fölösleges.

A sütiből se eheted ki csak a krémet! A piskótát is meg kell enni, ha kivetted! Hidd el, nekünk se könnyű!

Azt hiszed, az én párom mindenki elfogadja? Pedig férfi, és én nő vagyok. És össze se tudtunk még házasodni, sokat kell még izmosodni. Pedig szeretnénk. Te harcolnál értem?

2009. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
48%
Ha támogatod, hogy mielőbb férjhez menjek, kérlek küldj egy általad nélkülözhető összeget! Megadom a számlaszámomat! Nagyon szeretnék már férjhez menni! Jogom van a boldogsághoz!
2009. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
96%
09:49-es vagyok: kérdező, nekem semmi bajom a melegekkel, de azt hiába várod, hogy a heterók a meleg jogaiért harcoljanak, mert mindig lesz olyan, aki el fogja ítélni a melegeket. Nézd, van, aki már azért elítéli a másikat, mert másik pártra szavaz vagy mert más zenét szeret. Ha végignézel a történelmen, láthatod, hogy mindig csak azok a rétegek tudták kivívni a tiszteletet, akiket érintett. Én heteróként hogy küzdjek egy másik ember jogáért, ha akárhogyan is szeretném, de reprezentálni nem is tudom őt, hisz nem vagyok meleg? Érted, hogy mire gondolok? Nem hiteles, mikor egy hetero a melegek jogaiért küzd a tüntetésen, mert mi nem vagyunk a helyetekben, így a töredékét sem értjük annak, hogy min mentek keresztül. Ez olyan, mintha fehérként valaki a feketék jogaiért tüntetne - lehetne, de lenne eredménye? Szerintem nem. Nagyobb ügyet csinálsz belőle, mint amekkora valójában - azért a többség tiszteli a melegeket, hisz már eljutottunk szerencsére olyan szintre, hogy tudjuk a melegek épp olyan értékes részei a társadalomnak, mint a heterók, mert a nemi identitás nem befolyásol semmit, mindenki magánügye. A vonulások csak több feszültségek keltenek, mert ezzel a normális melegeket égetik le és hamis kép alakul ki a heterókban rólatok. A nemiség magánügy, nincs hetero pride sem, mert a nemi életet a hálószobában kell élni és senkit sem kellene, hogy zavarjon, hogy ki hogyan teszi ezt.
2009. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
92%

Semmi bajunk a melegekkel, csak a kérdésedre a válasz a "sehol", és ez így is lesz örökké. Ezt ragozzuk, mert nem akarod elfogadni. A pici gyermek ilyen, hogy újra és újra kérdez, mert nem azt hallja, amit szeretne. De hát hiába, már cukorkát sem kaptunk, akár hányszor kérdeztük meg, ha nem , hát nem.


Kívánom Neked, hogy ennél nagyobb gondod ne legyen az életben sohasem!

2009. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
41%
pfuj..
2009. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! Menj be a legközelebbi templomba, és kérdezd meg!
2009. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim válasza:
46%

Remélem a földön sehol!

Szerintem a "szakértő" pszichológus fejében is (vagy a se _gg _é _ben is) megfordult már valami homó dolog. Az biztosan látszik, hogy nem illemtanár.

Miért nem tudnak a bu_ zik k_u_ ss_o_l-ni! És akkor talán kevesebben rühellnének benneteket.

Az autista sem beteg ugye? Csak úgy születet. Azért nehogy azt mond már szakértő pszichológus, hogy teljesen normális, ha valaki b_u _zi. Meg hogy de f_a_ sz_a az ha valaki olyan családban nő fel ahol nem lát normális családmodellt. Csak olyat ahol apuka s_e_ gg_be dugja apukát.

Az az elmebeteg aki ezt nem tartja normálisnak?

Szerintem meg az, aki támogatja, hogy ezek a születési hibásak az utcán felvonuljanak a gyerekeink szeme láttára, vagy nyilvános szereplést kapjanak.

2009. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!