Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez jó lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó lenne az esküvői meghívó mellé? Félre ne értsetek, nem vagyunk sem pénzéhesek, sem pedig olyanok akik ebből finanszíroznák az esküvőt! Csupán már mindenünk megvan!

Figyelt kérdés

Minden kedves Barát és Rokon!


Kérünk Titeket, ne vegyétek zokon,

ágynemű, törölköző, étkészlet ...

nálunk már teljes a készlet.

De, hogy a malacpersely hízzon,

inkább a násznép adakozzon!

Amit ajándékba szánnátok,

borítékban a perselybe dobjátok.

Megígérjük nem vész kárba,

előbb-utóbb befektetjük

egy kisebb családfába.

Előre is köszönjük a segítséget,

esküvőnkre szeretettel várunk Téged.


2011. máj. 2. 12:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, ahogy Ti szeretnétek. És nem pofátlanság. Miért lenne az?

Ha kulturált emberekről van szó akiket meghívsz, akkor nem fogják zokon venni, hogy neked inkább pénzre van szükséged, mint mindenféle csecse becsére.

Amikor sógornőmék esküvője volt, ők tudták jól, hogy lesz 1-2 olyan családtag akik olyan ajándékot fognak venni, amit soha az életben nem fognak használni, meg ami olyan cigányos. Vagyis a szülei elmentek rokon látogatásba hozzájuk és finoman közölték velük, hogy inkább pénz kellene.

Meg is értették, de annak ellenére vettek olyan kávés csészét nekik, aki aranyozott színű volt, vagyis be lett fújva egy ócska sz*r arany festékkel! :S

2011. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
*ami aranyozott...
2011. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 Christina A. válasza:

Háát, nem mondom, hogy helyeslem, de van benne logika...

Semmi értelme 5 étkészletet rakodsgatni....

2011. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

ne írd rá ezt a verset, tényleg csúnya dolog.

De mikor átadjátok a meghívót biztos megkérdezik,hogy mit szeretnétek. És ha tudják hogy együtt laktok így azt is sejtik, hogy már meg van mindenetek.

2011. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Nem mindenki sejti, hogy a leendő házasoknak megvan mindenük. Képesek venni még egy étkészletet, de ez csak a saját példám.

De amúgy tényleg meg kellene kérdezniük, hogy mit szeretnétek.

Minden esetre elég sok ér, és ellenérv szól ez a kis versike mellett.

Minden esetre nektek kellene tudni, hogy mennyire kapók a meghívottak egy kis viccre!

2011. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:

Szia!

Figyelj...az én édesapám rengeteg esküvőn volt, lévén, hogy videokamerás olt, de ilyen verssel soha nem találkoztam még a Meghívókban. Elhiszem, h jobban örülnétek a pénznek, de ne így tegyétek, mert ha tetszik ha nem, látod, h itt is különböző vélemények vannak, akkor a rokonok között is lesz. Falun vagy városban lesz, tök mindegy. Általában megkérdezik, h mit szeretnétek kérni. Sőt még ott van a menyasszonyi tánc is, meg a plusz boríték is.

Logikusan az érvek, h miért kéne bele írni...

Össz-vissz a te döntésed. Én se akarnám a sokadik étkészletet rakosgatni, de azt még úúúúúgyis fogtok kapni, olyan rokonoktól, akik nem adtál lagzira, de fogják szülinapra, vagy bármire.

Az lenne a másik megoldás, amit már előttem is írtak, hogy mellé rakod a meghívó mellé. Nem tudom hogy vagy vele, de egy meghívó, az legyen meghívó. Szépen.

Egy hasonló lapra ráírod a versikét és meg van oldva.

2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Kimondottan a verset nem írnám rá. Mikor elmentünk meghívn a rokonságot, barátokat, általában mindenki megkérdezte, hogy minek örülnénk. Ekkor szépen elmondtuk, hogy hát igazából mindenünk megvan, most lakásra gyűjtünk. Így természetesen szívesen fogadjuk a pénzbeli ajándékokat, de ha valakinek ez az elvei ellen van, akkor mindenféle ötletes ajándéknak ugyanúgy örülünk:))


A versikét túlzásnak találom, úgyis mindenkivel beszélsz az esküvő előtt, szerintem ha szóban mondod el, nem olyan "sértő".

2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Nemrégiben a szüleim is hivatalosak voltak egy lagzira, ahol a pár szintén pénzt kért ajándékok helyett. Mondjuk ők elmentek mindenkihez személyesen meghívni, ahogy kell, és ott mondták el (ami szerintem nem meglepetés, hiszen vagy velük vagy a szüleikkel kapcsolatban van a meghívott, ha meg soha nem beszélnek, akkor minek meghívni...na de ez másik téma ) szóval szerintem ez a vers iszonyat égő, én biztos hogy soha nem tenném bele a meghívóba, ilyeneket azok a faragatlan vőfélynek csúfolt lények szoktak mondani...Amúgy szerintem meg itt nem 2000 vagy 500 Ft vetekszik egymással, mert ez úgy szokott lenni, hogy akit meghívtak, az végiggondolja, hogy naaa, 3an megyünk, csak a mi kajánk kerül vagy 20ezerbe...szóval itt 30-50 ezrekről beszélünk, szerintem...én mondjuk megmondanám, hogy aki akar adjon pénzt, aki meg ajándékot, az adjon edényt, bánom én...de senki ne érezze magát kényszerítve, hogy hónapokig spóroljon az én esküvőm miatt. ha meg abból akarnám finanszírozni az esküvőmet, amit kapok, hát akkor inkább lennénk 5en, amennyit elbírok, és kész.
2011. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Nem a meghívóra lenne ráírva, hanem egy külön papíron mellé! :) a kérdésben is így volt leírva :) viszont csak 50en leszünk, idősebb generáció nem lesz, sajnos a nagyszüleink már nem élnek!Szerintem biztos mindenki viccesre venné a dolgot :) de majd meglátjuk!azért köszi a komikat :)
2011. jún. 23. 12:10
 50/54 anonim ***** válasza:

ha nektek meg van mindenetek és nem kell ajándék, akkor a pénz se kelljen.

Nem akarok bunkó lenni, de ne azért csináljon az ember esküvőt,mert egy kis pénzt akar össze szedni.

2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!