Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nők ennyire pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz elképzelnek, hogy egy férfi mindent megtesz azért, hogy egy gazdag nőé legyen, sutba vágja az erkölcseit, és az érzéseit, és csak a pénzéért szeretne a gazdag nővel lenni. Biztos volt már ilyen a történelembe, de ez sokkal gyakrabban történik meg fordítva. Miért? A férfiak túl büszkék? A nők pénzéhesebbek? A gazdag nők rá se néznek a szegény férfiakra, ám egy gazdag férfi ránéz egy szegény nőre, mert min. 1 dugásra jó? Ellenben a nőket nem lehet csak a külsővel elcsábítani? Szerintetek hogyan van ez?


(Én is férfi vagyok.)


2010. júl. 14. 16:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Mert a történelemben úgy volt, hogy a férfi az eltartó, a nő az eltartott. Elég sok mai nőben is még ez a variáció él. Holott egyenjogúság, férfi nő ugyanannyit ér. Csak sokan képtelenek ezt felfogni, elfogadni.

A nő kihasználja, hogy a (pénzes) pasasnak szex kell. Neki meg pénz. Összefekszenek, meg van oldva.

2010. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%

mert nincs elég agyuk ahhoz, hogy pénzes melót végezzenek, a legnagyobb kazah tudós is bebizonyította, hogy agyuk nem nagyobb egy mókusénál:D

na viccet félre térve: ez így is van, azzal a kivétellel amikor fordítva áll fenn a helyzet ami ritkább

2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Héé! Ez nem igaz. Engem 3 pasi is dobott,miután megtudták,hogy nem gazdag családból származom... Persze jöttek azzal,hogy ez a kapcsolat mért nem menne,de kicsit se volt feltünő,h miután a családi hátteremről kérdezgettek,másnap csak egy b.zi sms-t tudtak küldeni... Szóval a pasik is ugyan olyan szemetek tudnak lenni!

24/L vagy inkább "N". (:

2010. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

a nőnek pénz kell, a pasinak pedig jó mell.

gyakorlatilag ez az állás. ha a pasi elvárhatja hogy a nő tökéletes legyen mindig mindenhol, akkor a n ő mért ne várhatná el a pénzt?

és mint te is írtad: egy dugásra jó... ez a pasik elve, nem számít hogy kiazmiaz, mennyire buta és mennyire felszínes, lyuk van rajta akkor jöhet.

az általánosítást meg kikérem magamnak :) vannak nem pénzéhes nők.

2010. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
jah és az első válaszolóhoz hozzátenném még, hogy egyenjogúság van, igen, dolgoznak a nők a gyerek mellett is, + elvégzik ugyanazt a házimunkát is amit abban az időben is el kellett végezniük mikor kitartottak voltak. ergo kétszer annyit meloznak mint egy pasi, persze ksi tulzással mert igen, a pasik általában nehezebb melot végeznek, de néha ők is kezükbe vehetnék a felmosorongyot ha már ilyen fenenagy egyenjoguság van :)
2010. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
:D Engem nem lehet provokálni!
2010. júl. 14. 16:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a kérdéseddel, mert például annak idején, amikor az első barátomat kerestem 19 évesen, volt egypár randim, aminek a 90%-ánál amikor megtudták, hogy 4-en vagyunk testvérek, de nem vagyunk milliomosok, hirtelen dolguk lett a pasiknak, és sose kerestek többet. Volt olyan, hogy 5 óra beszélgetés után történt mindez. 28L
2010. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Rám is mondták már...De nem a pénz az oka..Egyszerűen a sikeres férfiak olyan szexik:S.
2010. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

18:00

Én is így vagyok ,nem a pénz hanem a siker ,az tényleg olyan "szexi" =)

2010. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

engem az sem érdekelne, ha "álmaim pasija" csóró lenne. ha minden más passzolna... na hagyjuk... már reggel van, kávét is ittam.

L/17

2010. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!