Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek muszáj orvost...

Szerintetek muszáj orvost fogadni? Itt ahol én lakom (kazincbarcikán) nagyon pénzéhesek az orvosok, és hiába fogadnék, nem foglalkoznának velem.

Figyelt kérdés
Nem is egy ismerősöm panaszkodott,hogy hiába volt orvosa,le se sz.rták,sőt volt olyan hogy a szüléshez se mentek be,mert épp más elfoglaltságuk volt.Érdemes akkor dokit fogadni itt?
2010. márc. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben inkább szülésznőt fogadnék. (Most attól függetlenül, hogy én is annak tanulok) :)
2010. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább szülésznőt fogadj, ha van rá lehetőséged.

De, ha nincs se fogadott orvosod, se szülésznőd akkor sem lehet rosszabb a helyzet mint mikor kidobtál egy csomó pénzt és nem foglalkoztak veled.


Esetleg valamilyen környező településre nem tudzs elmenni orvost fogadni és ott szülni?

2010. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én miskolci vagyok, de nem fogadtam orvost. Szülésznőt fogadok.

A barátnőmnek sem orvosa, sem szülésznője nem volt, mégis megszült. Majd az ügyeletes orvos megszüleszt, én úgy vagyok vele! :)

2010. márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az ügyeletes orvos is meg tud szüleszteni,de itt nagyon szemtelenek az orvosok,és akkor szívom meg ha pont a legrosszabbat fogom ki.Itt ordibálnak a kismamával.Legszívesebben Miskolcon szülnék,de sajnos nincsen rá lehetőségem.
2010. márc. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!