Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kazincbarcikán hol tudom...

Kazincbarcikán hol tudom kikérni az apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
És mely napokon van erre lehetőség,mettől meddig?Időpontot kell hozzá kérnem?Tud valaki ebben segíteni?
2009. márc. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
anyakönyvi hivatal vagy a gyámügyön. egydül ne menj,az apa is kell hozzá,és kérnek a dokidtól egy hivatalos igazolást a szülés dátumárol. A kiskönyv nem elég. Legalább is nálunk tolnában így van:D
2009. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

az önkormányzatnál lehet kikérni a Fő téren a volt ÁFÉSZ épületében. valami gyámügyi valamilyen iroda a neve. én úgy tudom, hogy hétfőn és csütörtökön vannak, de ha felhívod az önkormányzatot telefonon, megmondják. az apukával együtt menj, vidd a leleteidet, papírjaidat + személyes iratokat mindketten.azt hiszem időpont nem kell, csak ki kell sajna várni a sorodat.

te is barcikai vagy? hány hetes?

én ma vagyok 8+1 hetes. boldog babavárást

2009. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Áfész mellett a nagyturi mellett lehet. Hétfőn és csütörtökön van ügyfél fogadás, de időpont én úgy tudom nem kell. Apuka, papírok kellenek.

Én is barcikai vagyok, 14+2 hetes


Te most hány hetes vagy? Mikor kell ezt megcsináltatni? hanyadik héttől lehet?

2009. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nagyon szépen köszönöm a segítséget,rendesek vagytok.Igen Barcikai vagyok,de már 2éve Pesten élünk,de mivel itt nincs még ideglenes lakcímünk sem,így sajnos itt nem tudjuk kikérni:(Szülni Pesten fogok a János kórházban ott fogadtunk dokit.Most 20hetes és 5napos vagyok.Már szépen rugdos a kis pocaklakónk:)Nagyon úgy néz ki,hogy kislányunk lesz,bár a doki azt mondta még nem 100%de nagy a valószínűsége,mert nem lógott semmi a lába között:)Ti kinél fogok szülni?Váradi,vagy Szabó dokinál?A,úgy 27éves vagyok.Ti?
2009. márc. 29. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a 14 hetes vagyok, én Váradinál fogok szülni, majd szeptember 24 vagyok kiírva, nekem ő második gyermekem, van már egy kislányom. 24 vagyok amúgy. Hát sok szerencsét és egészséget neked ill. nektek.
2009. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, én még nem tudom mi lesz, majd húsvét hetén fog kiderülni, hogy fiú e vagy lány. Én lányt szeretnék, de a család szerint fiú :)
2009. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk az első babánk:)Jó egészséget nektek és könnyű szülést kívánok.
2009. márc. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!