Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatott valaki mostanában...

Csináltatott valaki mostanában apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni a menetéről meg hogy mi kell hozzá stbstb.?
2011. szept. 16. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
önkormányzatoknál eltérő lehet. Nálunk csak egy igazolás kellett a nőgyógyásztól+ a terhes kiskönyv (Pécsen)
2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőtök személyes megjelenése is szükséges. Vinni kell a személyit és a lakcím igazolót. Feltétlenül!
2011. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi május elején csináltattuk, Budapest, VI. kerületi gyámhivatalnál. Nekem kellett egy hajadonsági nyilatkozat, amit a népesség-nyilvántartónál kell elintézni, majd ezzel kellett felbattyognunk a gyámügyre, és ott megírták a papírt. De mindenképpen érdeklődd meg, hogy nálatok mi a menete. Mindketten kelleni fogtok, személyi, lakcímkártya legyen nálatok.

2011. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt hiszem kellett a dokitól egy igazolás is, hogy terhes vagyok és mikor szülök. A kiskönyv nem volt elég.
2011. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,mi egy hónapja csináltattuk meg itt Zalaegerszegen,a Gyámhivatalba.Kellett a dokitól egy igazolás,hogy hány hetes terhes vagyok és mikorra várható a szülés.Mindkét félnek jelen kell lenni,személyi,lakcímkártya kellett még és a terheskiskönyvet is elkérte.Össz-vissz kb.20 perc az egész,attól függ milyen gyorsan gépel a hölgyemény aki csinálja.:)
2011. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi szerdán csináltattuk vidéken.. Kellett hozzá a személyi,lakcímkártya meg az orvosi igazolás. és persze apuka jelenléte is! kb fél óra volt.

33hkm

2011. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakhely szerinti önkormányzatnál csinálták, anyakönyvi ügyintéző nálunk! Kellett a dokimtól egy igazolás, amit ha mondod neki, hogy apaságihoz kell, azt ő már tudni fogja! Kellett a terhes kis könyvem! Kellett az én, és a párom személyi, lakcímkártya, más asszem nem, de nem biztos, nem emlékszem, mi minden iratot egybe oda adtunk! És személyesen kellettünk mindketten! Nem volt fél óra az egész!
2011. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!